[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Europark Krasnal powraca do Bydgoszczy!

Dodano: 24.05.2022 | 22:07

Na zdjęciu: Europark Krasnal wraca do Bydgoszczy.

Fot. mat. prasowe

Ze względu na liczne zapytania mieszkańców Bydgoszczy, do Bydgoszczy powraca Europark Krasnal – tym razem zawita na Szwederowo! Będzie czynny przez 10 dni.

Połączenie atrakcji, karuzel i urządzeń dla każdego, z odpowiednią oprawą świetlną i muzyczną – tak będą wyglądały najbliższe dni w Bydgoszczy podczas pobytu Europarku Krasnal na placu w rejonie ulic Inowrocławskiej i Bielickiej (w pobliżu marketu Biedronka).

Lunapark będzie czynny od 27 maja do 5 czerwca – w dni powszednie od godz 14:00, a w soboty, niedziele i święta od godz. 11:00.  Nowością będzie zakręcona ławka „Crazy Surf”!

Więcej informacji w media społecznościowych na profilach Krasnal Europark.

MetropoliaBydgoska.PL ma dla Czytelników karnet na trzy przejazdy dowolnymi atrakcjami z wyjątkiem autodromu, eurobungee i rollera wodnego. Aby wygrać wejściówkę, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić karnet?”

Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 26 maja, do godz. 18:00. Autora najciekawszej odpowiedzi poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
10 miesięcy temu

Krasnal won z osiedla…. Takie chamskie festyny powinny być organizowane z dala od bloków i ich mieszkańców. Męczą swoją beznadziejna muzyką. Atrakcje na miarę lat 70 tych objazdowych wesołych miasteczek Prl’u. Dziwię się że ktoś chce z tego korzystać…. Wielki fuck też dla tej osoby która wydaje pozwolenie aby to coś zakłócało ludziom spokój!