Bydgoszcz
13C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 14 • L 13
14C
Sob
14C
Nd
12C
Pon
12C
Wt
10C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIEuropark Krasnal rozstawia się w Fordonie. Wygraj karnet na dobrą zabawę [KONKURS]
europark_krasnal
19.04.2017 | 11:51

Europark Krasnal rozstawia się w Fordonie. Wygraj karnet na dobrą zabawę [KONKURS]

Lunapark będzie można odwiedzać już od jutra.

Na zdjęciu: W ofercie lunaparku znajduje się ponad 20 urządzeń.

Fot. archiwum

Już jutro przy ulicy Sielskiej w Bydgoszczy zostanie otwarte wesołe miasteczko! Mieszkańcy Fordonu przez cztery dni będą mogli korzystać z atrakcji oferowanych przez Europark Krasnal. 

Pojawienie się lunaparku w Fordonie to efekt licznych prośb bydgoszczan. Będą oni mogli wypróbować między innymi 30-metrową kolejkę górską, wznieść się niczym ptak na zupełnie nowych parasolkach, pojeździć na autkach na Autodromie oraz pośmiać się w Pałacu Luster. Na wyjątkowej, bajkowej karuzeli będzie można spotkać Shreka, Pokemony, żabę Crazy Frog oraz bohaterów innych filmów, gier i materiałów dla dzieci.

Na terenie lunaparku będzie można skorzystać z ponad 20 urządzeń i karuzel oraz suchego basenu, trampolin, strzelnic, loterii, zamku dmuchanego. Pojawią się także bujaki, cymbergaje i urządzenia sprawnościowe. Oczywiście nie zabraknie możliwości kupna popcornu i cukrowej waty.

Lunapark będzie czynny od jutra, 20 kwietnia, do najbliższej niedzieli, 23 kwietnia. Z oferty wesołego miasteczka będzie można skorzystać w dni powszednie od godziny 14:00, a w weekend od 11:00. Godziny zamknięcia lunaparku nie są sztywno określone. Obowiązuje zasada „do ostatniego klienta”.

We współpracy z Europarkiem Krasnal portal MetropoliaBydgoska.PL organizuje konkurs, w którym do wygrania są trzy karnety (każdy obejmuje trzy przejazdy) na przygotowane atrakcje. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisując hasło „Krasnal”, natomiast w treści maila podać swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do dzisiaj, środy, do godziny 19:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.


Powiązane treści