Bydgoszcz
12C
Niebo częściowo zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 12 • L 12
11C
Sr
10C
Czw
8C
Pt
9C
Sob
9C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIEuropark Krasnal zaprasza do zabawy. Zdobądź karnet [KONKURS]
Karuzela9_krasnal
04.04.2017 | 14:32

Europark Krasnal zaprasza do zabawy. Zdobądź karnet [KONKURS]

Z oferty lunaparku będzie można skorzystać również w trakcie zbliżających się świąt.

Na zdjęciu: Odwiedzający lunapark mogą spodziewać się wielu atrakcji.

Fot. mat. pras.

Ponad 20 urządzeń i karuzel oraz wiele innych atrakcji – to tylko część tego, co oferuje Europark Krasnal, który rozkłada się właśnie na Wyżynach. Z oferty lunaparku będzie można skorzystać już w tym tygodniu. 

To nie pierwszy raz, gdy lunapark powstanie na placu u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Magnuszewskiej. Jednak twórcy tego miejsca zapowiadają, że w nowym sezonie pojawi się jeszcze więcej atrakcji. Bydgoszczanie będę mogli skorzystać między innymi z 30-metrowej kolejki górskiej, wznieść się niczym ptak na zupełnie nowych parasolkach, pojeździć na autkach na Autodromie oraz pośmiać się w Pałacu Luster. Na wyjątkowej, bajkowej karuzeli będzie można spotkać Shreka, Pokemony, żabę Crazy Frog oraz bohaterów innych filmów, gier i materiałów dla dzieci.

Na terenie lunaparku będzie można skorzystać z ponad 20 urządzeń i karuzel oraz suchego basenu, trampolin, strzelnic, loterii, zamku dmuchanego. Pojawią się także bujaki, cymbergaje i urządzenia sprawnościowe. Oczywiście nie zabraknie możliwości kupna popcornu i cukrowej waty.

Lunapark będzie czynny od najbliższego piątku, 7 kwietnia, aż do Poniedziałku Wielkanocnego włącznie, czyli 17 kwietnia. Z oferty wesołego miasteczka będzie można skorzystać w dni powszednie od godziny 14:00, a w weekendy i święta już od 11:00. Godziny zamknięcia lunaparku nie są sztywno określone. Obowiązuje zasada „do ostatniego klienta”.

We współpracy z Europarkiem Krasnal portal MetropoliaBydgoska.PL organizuje konkurs, w którym do wygrania jest sześć karnetów (każdy obejmuje trzy przejazdy) na przygotowane atrakcje. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisując hasło „Krasnal”, natomiast w treści maila podać swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do środy do godziny 20:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.


Powiązane treści