Bydgoszcz
1C
Mżawka
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 1 • L 1
2C
Pon
-0C
Wt
-0C
Sr
0C
Czw
-2C
Pt
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleEwakuacja Biznes Parku przy Kraszewskiego! Informacja o podłożonej bombie [AKTUALIZACJA]
ewakuacja_biznes_park_kraszewskiego_SG
25.10.2017 | 13:53

Ewakuacja Biznes Parku przy Kraszewskiego! Informacja o podłożonej bombie [AKTUALIZACJA]

Na zdjęciu: Na miejscu są między innymi strażacy zabezpieczający zagrożony teren.

Fot. Stanisław Gazda

Na terenie Biznes Parku, gdzie mieści się między innymi firma Atos, przeprowadzono w środę około południa ewakuację. Jak wynika z naszych ustaleń, to efekt telefonu z groźbą eksplozji bomby.

Z naszą redakcją skontaktował się jeden z Czytelników, informując o wspomnianej ewakuacji. – Do jednej z firm znajdujących się na tym terenie zadzwonił ktoś z wiadomością, że o godzinie czternastej wybuchnie bomba – przekazał. Na miejscu udało nam się dowiedzieć, że prawdopodobnie chodzi o działającą przy ul. Kraszewskiego firmę windykacyjną.

Od dwóch godzin pracownicy firm zlokalizowanych w Biznes Parku znajdują się na zewnątrz kompleksu. Na miejscu są już wszystkie służby ratunkowe – straż pożarna zabezpiecza teren, prowadzone są również działania weryfikacyjne. Policjanci z psami sprawdzają obecnie wszystkie obiekty.

[AKTUALIZACJA] Po godzinie 14:00 działania służb zostały zakończone. – Alarm okazał się fałszywy – poinformowali policjanci.

Powiązane treści