Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 1 • L 0
2C
Sr
2C
Czw
0C
Pt
-1C
Sob
-1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaExploseum otwarte dla zwiedzających. Na specjalnych zasadach
exploseum - fot. W. Woźniak, mat prasowe
09.05.2020 | 16:07

Exploseum otwarte dla zwiedzających. Na specjalnych zasadach

Na zdjęciu: Exploseum zostanie wkrótce otwarte dla zwiedzających.

Fot. W. Woźniak / mat. prasowe

Od najbliższego wtorku (12 maja) będzie można odwiedzać Exploseum. Zwiedzanie odbywać będzie się na specjalnych zasadach.

Zwiedzanie wystawy stałej przez gości indywidualnych będzie możliwe od wtorku do niedzieli w godz. 11:00-16:00. Tymczasowo zawieszono możliwość zwiedzania przez grupy zorganizowane. W recepcji będzie mogło znajdować się jednocześnie pięć osób, natomiast w jednym budynku w tym samym czasie przebywać może do 10 osób. Obsługa muzeum zadba o prawidłowy przepływ osób między budynkami, wskaże miejsca dezynfekcji rąk, a także udostępni na życzenie jednorazowe rękawiczki. W Exploseum należy także zakrywać nos i usta oraz zachowywać bezpieczny dystans społeczny na zasadach panujących także w innych miejscach użyteczności publicznej.

Szczegółowe zasady określa regulamin zwiedzania dostępny na stronie internetowej placówki. – Pracujemy nad tym, by jak najszybciej spotkać się z Państwem w pozostałych naszych oddziałach, ale najważniejszym dla nas priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego będziemy udostępniać nasze oddziały sukcesywnie po zapewnieniu odpowiednich warunków, dostosowanych do różnej specyfiki, którą każdy z nich się charakteryzuje – mówi Katarzyna Joniec z Działu Edukacji i Promocji Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy.

W przypadku pytań czy wątpliwości można kontaktować się drogą mailową pod adresem muzeum@muzeum.bygdgoszcz.pl lub za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści