Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 8 • L 6
10C
Sob
10C
Nd
14C
Pon
13C
Wt
10C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaFestiwal Nowe Spojrzenie 2019. Muzyczna uczta już w tę niedzielę! [PROGRAM]
nowe spojrzenie - plakat
03.06.2019 | 14:55

Festiwal Nowe Spojrzenie 2019. Muzyczna uczta już w tę niedzielę! [PROGRAM]

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. organizatora

Już w niedzielę 9 czerwca 2019 r. odbędzie się w Bydgoszczy VIII już edycja Festiwalu Nowe Spojrzenie. To imponujące wydarzenie kulturalne o ogólnopolskim zasięgu – poprzednie edycje zgromadziły łącznie kilkadziesiąt tysięcy uczestników z całego kraju.

Tego dnia muzyczną ucztę zapewnią uznani polscy artyści: Stanisław Soyka oraz zespół Sound’n’Grace, których poprzedzać będą formacje Hołd, Kapela.N oraz zwycięzca tegorocznej edycji przeglądu muzycznego zespół Aniołąki. Dodatkowo w klubie Altruist prelekcje wygłoszą zaproszeni przez organizatorów Goście – Pan Robert Grochowski (odkrywca bydgoskiego skarbu) oraz Siostry Szarytki z Chełmna.

Festiwal, oprócz muzycznej uczty, oferuje również atrakcje dla całych rodzin i ludzi w każdym wieku. Na wszystkich zainteresowanych czekać będzie piknik po Bydgoskim Marszu dla Życia i Rodziny pełen atrakcji nie tylko dla najmłodszych. Poza tym dzięki możliwości wejścia na taras widokowy na kopule Bazyliki, jak co roku, uczestnicy Festiwalu będą mieli także wyjątkową okazję podziwiać Bydgoszcz z lotu ptaka. Dodatkowo na wszystkich zainteresowanych czekać będzie gra terenowa „Nowe Spojrzenie na Bazylikę” (więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2499746476726700/).

Festiwal odbędzie się na skwerze u zbiegu ulic Berwińskiego i Szymanowskiego – w okolicach bydgoskiej Bazyliki. Rozpoczęcie o godz. 15:00. Wstęp wolny!

PROGRAM WYDARZENIA

Duża scena:

  • Aniołąki
  • Kapela.N
  • Hołd
  • Sound’n’Grace
  • Stanisław Soyka

Atrakcje w terenie:
15:00 – 21:00 Piknik po Bydgoskim Marszu dla Życia i Rodziny
15:00 – 22:00 Możliwość wejścia na kopułę Bazyliki pw. św. Wincentego à Paulo
15:30 – 17:30 Nowe Spojrzenie na Bazylikę – gra terenowa
15:00 – 22:00 Punkt gastronomiczny
15:00 – 18:00 Bezpłatne badanie wzroku z Salonem Optycznym Doktor Marchewka

Aktualne informacje o Festiwalu oraz szczegółowe opisy wszystkich atrakcji są dostępne na stronie internetowej www.nowespojrzenie.com oraz na Facebooku: Festiwal Nowe Spojrzenie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści