Bydgoszcz
10C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h NE
H 10 • L 9
18C
Sr
18C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
19C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIFestiwal Smaków Food Trucków po raz czwarty w Bydgoszczy! Wygraj bony na jedzenie [KONKURS]
015 DSC_1638a logo net
13.08.2018 | 13:04

Festiwal Smaków Food Trucków po raz czwarty w Bydgoszczy! Wygraj bony na jedzenie [KONKURS]

Podczas festiwalu będzie można spróbować przeróżnych dań.

Na zdjęciu:

Fot. mat. pras.

W ostatni weekend sierpnia w Bydgoszczy pojawią się reprezentanci kuchni wielu krajów i kontynentów. Weź udział w naszym konkursie i spróbuj ich przysmaków zupełnie za darmo! 

Czwarta edycja Festiwalu Smaków Food Trucków odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia w Myślęcinku. Wydarzenie połączone jest z imprezą Babie Lato.

W ramach konkursu przeprowadzonego na łamach naszego portalu, do wygrania są cztery bony. Każdy z nich będzie można wykorzystać na dowolne danie znajdujące się w ofercie wybranego przez siebie food trucka. Szansę wygrania bonu ma każdy. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jakie jedzenie kojarzy Wam się najbardziej z food truckami i dlaczego? 

Spośród nadesłanych maili wybierzemy cztery najciekawsze i to ich autorzy zostaną nagrodzeni bonami. Wiadomości należy wysyłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, podając w tytule Food Truck, a w treści wpisując imię i nazwisko. Na maile czekamy do środy (15 sierpnia) do godziny 20:00. Szczęśliwców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.


Powiązane treści