Bydgoszcz
18C
Słonecznie
65% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 18 • L 17
22C
Sr
23C
Czw
27C
Pt
29C
Sob
31C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIFestiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy. Po raz drugi
12.05.2017 | 10:08

Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy. Po raz drugi

Zapowiada się smaczny czerwcowy weekend!

Na zdjęciu: Na gości czekać będą różnorodne smaki.

Fot. mat. pras.

Food trucki z całej Polski już na początku czerwca przyjadą do Bydgoszczy na wyjątkowy festiwal smaków. Odbędzie się on 3 i 4 czerwca na parkingu przy hali Artego Arena.

Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, różnorodnego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie 25 food trucków, reprezentujących kuchnię z różnych stron świata. Na gości czekać będą różnorodne smaki, od dobrze znanych burgerów i domowych zapiekanek, po specjały kuchni hiszpańskiej, meksykańskiej, węgierskiej, indyjskiej czy też japońskiej. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować m.in.: meksykańskiej chimichangi, pieczonych kasztanów, belgijskich frytek, japońskiego ramenu czy też węgierskich ciastek kominkowych z nutellą. Pełna lista food trucków pojawi się przed samym festiwalem między innymi na wydarzeniu promującym imprezę na Facebooku (https://www.facebook.com/events/1752783774736637)

Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawi się pierwszy w Polsce Game Truck, czyli samochód wypełniony grami imprezowymi, rodzinnymi czy też logicznym marki Rebel. Odbędą się również zawody kulinarne w jedzeniu na czas, a uczestnicy wybiorą „najsmaczniejszego” food trucka festiwalu.

Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy pojawił się w Bydgoszczy w ubiegłym roku. Imprez cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców, więc organizatorzy psotanowili ponownie odwiedzić nasze miasto. Festiwal rozpocznie się w sobotę, 3 czerwca o godzinie 12:00. Pierwszego dnia dwudniowej imprezy z atrakcji będzie można skorzystać do godziny 21:00. Natomiast w niedzielę festiwal potrwa godzinę krócej: od 12:00 do 20:00. Wstęp będzie bezpłatny.

 


Powiązane treści