Bydgoszcz
17C
Słonecznie
42% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 17 • L 17
22C
Wt
20C
Sr
17C
Czw
14C
Pt
15C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIFestiwal smaku Food Trucków coraz bliżej. Poznaliśmy więcej szczegółów
05.08.2018 | 10:30

Festiwal smaku Food Trucków coraz bliżej. Poznaliśmy więcej szczegółów

Festiwal smaku Food Trucków odbędzie się pod koniec sierpnia.

Na zdjęciu: Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w ostatni weekend sierpnia.

Fot. mat. organizatora

Już czwarty raz do grodu nad Brdą przyjadą mobilne restauracje z całej Polski. Tegoroczna impreza odbędzie się pod koniec sierpnia.

Podczas festiwalu Food Trucków, jego uczestnicy będą mogli spróbować potraw z różnych stron świata, czy dań niecodziennych z autorskim pomysłem, tworzonych z sercem. – Do udziału w festiwalu są zapraszane najlepsze food trucki z całej Polski – mówi Magdalena Okulewicz z przedstawicieli organizatora imprezy. I dodaje, jak wybierane są te najlepsze. – Dobierane są one pod kątem różnorodności i jakości serwowanych potraw, co oznacza, że w jednym miejscu pojawią się reprezentanci kuchni wielu krajów i kontynentów.

Organizatorzy niebawem mają przedstawić listę Food Trucków, jakie przyjadą do grodu nad Brdą. Tegoroczny festiwal łączy się z imprezą Babie Lato, która w ostatni weekend sierpnia odbędzie się w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Oprócz smakowania potraw, zaplanowano również atrakcje muzyczne, a także gry, konkursy i pokazy. – Wydarzenie kierowane jest do wszystkich: dużych i małych, rodzin, grup przyjaciół i każdego, kto ma ochotę na poznawanie nowych smaków – kończy Okulewicz.

Festiwal smaku Food Trucków jest w naszym organizowany od czterech lat.


Powiązane treści