Bydgoszcz
13C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 16 • L 11
17C
Sr
18C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
17C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIFestiwal Smaków Food Trucków po raz trzeci w Bydgoszczy!
foodtruck-mat_prasowe
21.02.2018 | 14:28

Festiwal Smaków Food Trucków po raz trzeci w Bydgoszczy!

Już w marcu na Starym Rynku odbędzie się wydarzenie pełne kulinarnych atrakcji.

Na zdjęciu: Na gości festiwalu będzie czekać blisko 30 mobilnych punktów z jedzeniem.

Fot. mat. prasowe

Rozpoczęcie sezonu food truckowego już 17 i 18 marca 2018 r. na płycie Starego Rynku. Na mieszkańców Bydgoszczy czekają food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe!

Jak co roku Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczne powitanie wiosny. Tym razem food trucki z całej Polski po raz pierwszy pojawią się na płycie Starego Rynku. Organizatorzy zaprosili blisko 30 punktów z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Na festiwalu pojawią się restauracje na kółkach, które już kilkukrotnie odwiedziły Bydgoszcz, podbijając serca i żołądki jej mieszkańców. Pojawi się też wiele nowości.

Poza masą pyszności na gości będą czekać strefy aktywności dodatkowych, m. in. Akademia Gier Planszowych, strefa dla dzieci, strefa chilloutu z muzyka i leżakami, zawody kulinarne z nagrodami, kino 7D, strefa baniek mydlanych, gra terenowa z nagrodami i wiele innych atrakcji. Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz zadaszenie na wypadek niepogody, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności III edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Bydgoszczy.

Podczas imprezy odbędzie się tradycyjny konkurs, w którym bydgoszczanie wybiorą „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”. Biorący udział w plebiscycie będą mogli liczyć na nagrody.

Festiwal odbędzie się w dniach od 17 do 18 marca na płycie Starego Rynku. Foodtrucki będą czynne w godzinach: sobota 12:00 – 21:00, niedziela 12:00 – 20:00. Wstęp bezpłatny.

Organizatorzy wkrótce przekażą więcej informacji na temat food trucków, które wezmą udział w wydarzeniu. W planach są też liczne konkursy z nagrodami. Więcej szczegółów na temat Festiwalu znajdziecie TUTAJ.


Powiązane treści