Bydgoszcz
3C
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 5 • L 3
4C
Wt
3C
Sr
3C
Czw
4C
Pt
8C
Sob
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaFilmowe Poranki z niezwykłymi atrakcjami w Kinie Helios Bydgoszcz
helios_hdd_filmoweporanki_strazak_600x600px_20180527_v01
22.05.2018 | 20:28

Filmowe Poranki z niezwykłymi atrakcjami w Kinie Helios Bydgoszcz

Cykl pokazów dla dzieci rusza w tę niedzielę!

Na zdjęciu: Plakat promujący zbliżające się Filmowe Poranki.

Fot. mat. prasowe

Kino Helios Bydgoszcz zaprasza na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie. Pierwsza część Filmowych Poranków pod hasłem „Strażak Sam” odbędzie się już w tę niedzielę, 27 maja o godz. 10:30.

Najmłodsi widzowie kochają Filmowe Poranki! To pokaz fantastycznych bajek i świetna zabawa dla małych kinomanów. W najbliższą niedzielę, w Kinie Helios Bydgoszcz pokazane zostaną filmy: Królowie i zamczyska, Szaleństwo na punkcie pizzy, Katastrofa pod psem, Autobus w opałach i Szpiegowskie intrygi.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzi spotkanie ze strażakami ochotnikami. Pokażą oni swój sprzęt, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie. Ochotnicy opowiedzą o swojej pracy i odpowiedzą na wszystkie pytania najmłodszych. Tradycyjnie w Kinie Helios Bydgoszcz odbędą się też animacje oraz konkursy ze świetnymi nagrodami. Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzyma wspaniałe upominki od PLAYMOBIL.


Powiązane treści