[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Filmowy hit na deskach Opery Nova. Ze znaną obsadą

Dodano: 04.02.2019 | 13:17

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

„Plotka” – polskim widzom doskonale znana jako komedia, w której zagrali Daniel Auteuil i Gérard Depardieu, tym razem na deskach bydgoskiej Opery Nova! Występy zaplanowano na 18 lutego br. na godz. 17:15 i 20:30.

François Pignon to bohater sztuk francuskiego dramaturga Francisa Vebera, przedstawiony jako życiowy nieudacznik, który szybko zyskuje sympatię widza. W „Plotce” – aby zdobyć rozgłos i stać się bardziej atrakcyjnym dla otoczenia – rozpuszcza w miejscu pracy informację, że jest gejem. Wiadomość ta uruchamia ciąg przezabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń, a sam Pignon staje się obiektem westchnień i zalotów jednej z koleżanek i jej… współpracownika. To musi zakończyć się śmiechem do łez!

„Plotka” to znakomita farsa, w której główną rolę po mistrzowsku odgrywa Tomasz Sapryk. Na scenie towarzyszą mu Piotr Polk, Piotr Szwedes i inni. Dokładną obsadę prezentujemy poniżej.

Bilety na spektakle (w cenie 70 zł, 95 zł oraz 130 zł) można kupić w biurze Adria-Art mieszczącym się w budynku przy ul. Piotra Skargi 13 w Bydgoszczy oraz za pośrednictwem strony internetowej www.adria-art.pl Rezerwacja telefoniczna dostępna jest pod numerem telefonu: 605 555 676.

Reżyseria – Wojciech Malajkat
Scenografia – Wojciech Stefaniak
Asystent reżysera – Marzena Strzycka

OBSADA:
François Pignon – Tomasz Sapryk
Kopel – Piotr Polk
Santini – Piotr Szwedes
Panna Bertrand – Marta Walesiak
Panna Bertrand – Agnieszka Krukówna
Ariane – Katarzyna Bagniewska
Christine – Grażyna Strachota
Franck – Łukasz Chmielowski
Belone – Piotr Siejka
Żona Santiniego – Beatrycze Łukaszewska
Guillaume – Albert Osik
Mathieu – Przemysław Glapiński
Spooky – chihuahua – Gino Kardasz

Produkcja – Teatr Syrena

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments