Bydgoszcz
10C
Słonecznie
62% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 10 • L 10
2C
Sob
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
2C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaFilmy wracają na ekrany. Wiadomo, kiedy zostanie otwarte Multikino w Bydgoszczy!
multikino, otwarcie - mat prasowe
23.06.2020 | 13:44

Filmy wracają na ekrany. Wiadomo, kiedy zostanie otwarte Multikino w Bydgoszczy!

Na zdjęciu: Multikino podało datę otwarcia.

Fot. mat. prasowe

W piątek, 3 lipca w bydgoskim Multikinie odbędą się pierwsze seanse filmowe. Przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów ma zapewnić przygotowane zaplecze sanitarne.

W pierwszy piątek lipca działalność wznowią wszystkie kina sieci. Obecnie Multikino mając na względzie bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz widzów wdraża rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu. We foyer oraz w toaletach ulokowane zostaną stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów będzie wyposażona w przyłbice. Ponadto Multikino będzie posiadało specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny.

– Dziś świat jest inny niż trzy miesiące temu i Multikino dostosowuje się do obecnej sytuacji. Natomiast to, co od lat jest u nas niezmienne, to najlepsze produkcje filmowe z najwyższą jakością obrazu i dźwięku oglądane w komfortowych warunkach. Po wznowieniu działalności w repertuarze filmowym znajdą się produkcje, które naprawdę warto zobaczyć na wielkim ekranie – mówi Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

W lipcu na srebrnym ekranie pojawią się: film biograficzny „Zdrajca”, romans „Coś się kończy coś zaczyna”, romans muzyczny „Na topie” i romans obyczajowy „#tuiteraz”. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć „Polowanie” z Emmą Roberts i Hilary Swank, a także długo wyczekiwany najnowszy film Christophera Nolana „Tenet”.

Multikino pamięta również o najmłodszych kinomanach. Na początku lipca w repertuarze znajdzie się film familijny „Czworo dzieci i coś”. Natomiast od 24 lipca dla nieco starszych dzieci prawdziwą gratką będzie seans „Mulan”, nowej aktorskiej wersji klasycznej animacji Disneya z niesamowitymi wyczynami kaskaderskimi i pięknymi kostiumami.

Bilety na premierowe seanse od 3 lipca będzie można nabyć w kasach kin sieci Multikino, płacąc za nie m.in. bezgotówkowo kartą płatniczą, Blikiem i telefonem.  Ponadto będą one dostępne na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Aktualizacja: W związku z przesunięciem najbardziej wyczekiwanych przez widzów premier filmowych Zarząd Multikino S.A. zdecydował, że kino sieci Multikino w Państwa mieście nie wznowi działalności 3 lipca. Nowa data otwarcia nie jest jeszcze znana.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści