Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dojazd z Bydgoszczy na lotnisko w Gdańsku. Jest nowa możliwość

Dodano: 09.02.2024 | 11:10

Na zdjęciu: Przejazdy FLYtransfer.pl realizowane są w różnych porach dnia i nocy, dzięki czemu pasażerowie mogą spokojnie dotrzeć na swój samolot.

Fot. nadesłane

Jak bezpieczne i komfortowo dostać się na lotnisko? Z odpowiedzią przychodzi nowo powstała firma z województwa kujawsko-pomorskiego – FLYtransfer.pl. Z jej usług w atrakcyjnych cenach mogą korzystać mieszkańcy z Bydgoszczy i regionu. Co ją wyróżnia na tle innych?

Lot samolotem na wakacje, urlop czy wyjazd służbowy może wiązać się ze stresem dotyczącym tego, jak dotrzeć na lotnisko. Wygodną alternatywą dla podróży własnym autem jest skorzystanie z przewozu nowoczesnym samochodem lub busem, którego kierowca może odebrać pasażera z przystanku czy ustalonego indywidualnie miejsca. Ułatwienie podróżowania to myśl przewodnia założycieli firmy FLYtransfer.pl.

FLYtransfer.pl świadczy kompleksowe usługi przewozu osób. We flocie znajdują się nowoczesne pojazdy – m.in. nowe Toyoty PROACE Vero w wersji 7-osobowej czy Mercedesy Sprintery. Doświadczeni kierowcy dbają o komfort podróży i stawiają na bezpośredni kontakt z pasażerami już przed wyjazdem. Dzięki temu można dopiąć wszystko na ostatni guzik i zminimalizować ryzyko jakichkolwiek nieporozumień.

W aktualnej ofercie firmy znajdują się przewozy z Bydgoszczy na lotnisko w Gdańsku. Na terminal Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy mogą także dotrzeć mieszkańcy Świecia, Grudziądza i Torunia. W mieście nad Brdą pojazdy zatrzymują się na parkingu przy sklepie IKEA. W planach są także transporty na inne lotniska, np. do Warszawy.

 

Z Bydgoszczy na lotnisko w Gdańsku o każdej porze

Przejazdy FLYtransfer.pl realizowane są w różnych porach dnia i nocy, dzięki czemu pasażerowie mogą spokojnie dotrzeć na swój samolot. Jest to szczególnie istotne dla osób, które chcą zdążyć na poranny lot między godz. 6:00 a 9:00. W takim przypadku dojazdy pociągiem albo autobusem międzymiastowym może być trudny, gdyż w rozkładach znajduje się niewiele połączeń. Tymczasem w ofercie FLYtransfer.pl dostępne są odjazdy z Bydgoszczy na lotnisko w Gdańsku na przykład o godzinie 2:10 czy 5:10. Godziny są dostosowywane do potrzeb klientów, a szczegóły połączeń w poszczególne dni można łatwo sprawdzić podczas rezerwacji biletu.

Podobnie jest w przypadku wieczornych i nocnych powrotów z Gdańska do Bydgoszczy czy innych miast znajdujących się w ofercie przewoźnika. Istotne jest również to, że Biuro Obsługi Klienta na bieżąco obserwuje loty swoich pasażerów. – W przypadku opóźnienia lotu staramy się czekać na pasażera lub przebookować jego bilet na inny kurs. Nigdy nie odjeżdżamy bez próby kontaktu z pasażerem, którego nie ma o godzinie odjazdu. Jeżeli próba nie daje rezultatu i tak czekamy przysłowiowy kwadrans. Wszystko po to, aby pasażerowie czuli się komfortowo. FLYtransfer.pl stawia na jakość, a nie ilość – mówi nam szef firmy.

Wygodny przejazd spod domu

Podróż z FLYtransfer.pl można rozpocząć z przystanku przy sklepie IKEA w Bydgoszczy lub… spod drzwi swojego domu. Dla jak największego komfortu pasażera firma posiada usługę door-to-door dostępną po zakupie biletu. Kierowca podjeżdża autem pod adres wskazany przez pasażera, co zapewnia jeszcze sprawniejszy transport i zwiększa wygodę przemieszczania. Dostępne są także transporty indywidualne.

Ponadto przed wyjazdem można dokładnie skalkulować wydatki. Toruńska firma opracowała dynamiczny system sprzedaży biletów oparty na zestandaryzowanych procedurach i jasnych kryteriach.

Nasze kursy dostępne są w różnych promocjach. Bilety sprzedajemy w 4 segmentach cenowych. Te najtańsze od 59 złotych, następnie po ich wyczerpaniu za 79 zł, dalej 99 zł i najdroższe z możliwych 110 złotych. Ponadto w okresie wzmożonego ruchu uruchamiamy kursy dodatkowe – wyjaśnia przedstawiciel FLYtransfer.pl i dodaje, że dołączając do programu lojalnościowego można zyskać dodatkowe zniżki, a nawet przejazd za złotówkę.

W przypadku pytań można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pisząc maila na adres: rezerwacja@flytransfer.pl, dzwoniąc na infolinię: 58 742 44 44.
Flytransfer.pl odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania udziela też na swojej stronie www.flytransfer.pl w dziale FAQ.