Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Ford Ranger Raptor nielegalnie zaparkował w centrum Bydgoszczy. Były spore problemy z jego odholowaniem [ZDJĘCIA]

Dodano: 16.05.2022 | 16:35

Na zdjęciu: Odholowanie potężnego pick-upa udało się dopiero za trzecim podejściem.

Fot. Straż Miejska Bydgoszcz

W miniony weekend straż miejska miała nietypową interwencję. W samym sercu Bydgoszczy zauważyła ona źle zaparkowany pick-up marki Ford Ranger Raptor. Odholowanie potężnego pojazdu sprawiło służbom sporo problemów.

Akcja miała miejsce w sobotę, 14 maja. Wówczas patrol Straży Miejskiej zauważył na ulicy Pocztowej zarejestrowany w innym kraju pojazd marki Ford Ranger Raptor. – Samochód został pozostawiony przez kierującego w miejscu obowiązywania znaku „zakaz zatrzymywania się” z tabliczką wskazującą, że pojazd zostanie usunięty z drogi na koszt właściciela. Dodatkowo pojazd stał na powierzchni wyłączonej z ruchu – zaznaczają municypalni.

Z uwagi na znaczące rozmiary forda, odholowanie źle zaparkowanego pojazdu miało nietypowy przebieg. Pierwszy holownik, który został wezwany na miejsce, nie był w stanie podjąć pick-upa. Również drugiemu holownikowi nie udało się wciągnąć go na platformę – okazało się, że pojazd jest za szeroki. Pożądany skutek przyniosła dopiero trzecia próba, podczas której samochód został umieszczony na tzw. rolkach – relacjonują strażnicy. Cała interwencja trwała blisko trzy godziny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Żubry
Żubry
1 rok temu

Hmm tyle czasu się męczyć, stał w miejscu niedozwolonym ale ruchu nie blokował. Blokady na koło nie było czy za małe są?

Raf
Raf
1 rok temu

Za blokadę by za mało zapłacił. Holowanie to dodatkowa kasa dla mafii lawetowej

Moki
Moki
1 rok temu

Ogli te pajace jeszcze z 5 holowników wezwać

WWW
WWW
1 rok temu

A pewnie że mogli i 10 holowników wezwać, a nawet dźwig. Za głupotę i próżność trzeba płacić. Jasno napisane: pojazd zostanie usunięty z drogi na koszt właściciela. To wezwać wszystkich których można.

mer
mer
1 rok temu

ten idiota staje pod moim blokiem połową auta na trawniku lub na całym chodniku bo się nie mieści i ledwo przejdziesz obok ale debil z Włoch mus drogę pożarową zastawiać niszczyć teren wkoło. Kto takim autem jeździ do miasta to przecież wóz terenowy Jak chce szpanować jest wiele mniejszych modeli równie drogich jak nie droższych a mniej kłopotu z parkowaniem ale wiadomo duży wóz rekompensuje coś małego w portkach

Herman
Herman
1 rok temu

Jak skrzynia automat I tylne kola zalaczone to skrzynie biegow zepsuliście

Herman
Herman
1 rok temu

Gościu nie podszywaj sie. To ja jestem jeden jedyny prawdziwy i niepowtarzalny Herman ?