Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kino plenerowe zawita do Fordonu. W wakacje odbędzie się siedem pokazów

Dodano: 05.07.2022 | 11:17

Na zdjęciu: W lipcu i sierpniu kino plenerowe zawita także do Fordonu.

Fot. Wikimedia Commons

Tego lata kino plenerowe zawita również do Fordonu. W ramach Fordońskiego Kina Pod Chmurką w lipcu i sierpniu, na polanie piknikowej przy ulicach Orląt Lwowskich i Pelplińskiej będzie można zobaczyć siedem filmów.

Fordońskie Kino Pod Chmurką to seria siedmiu pokazów kinowych realizowanych przez Stowarzyszenie Obywatel Działa, które jest także organizatorem letnich seansów nad Balatonem. Podobnie jak pokazy na Bartodziejach, fordońskie kino plenerowe odbywa się dzięki głosowaniu mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.


CZYTAJ WIĘCEJ: Powrót seansów nad Balatonem! Rozpoczyna się cykl wieczornych pokazów filmowych


Plenerowe pokazy odbędą się na placu przy ulicach Orląt Lwowskich i Pelplińskiej, na osiedlu Tatrzańskim. To miejsce jest w ostatnich miesiącach znane z licznych imprez i festynów. Seanse zaplanowano na wakacyjne soboty – pierwszy odbędzie się 16 lipca o godzinie 21:15. Wówczas będzie można zobaczyć brytyjski film „Pojedynek na głosy”. Tydzień później – również o 21:15 – widzowie zobaczą duński film akcji „Jeźdźcy Sprawiedliwości”. 30 lipca pokazany zostanie obraz „Whisky dla aniołów”.

W sierpniu podczas Fordońskiego Kina Pod Chmurką zostaną wyemitowane następujące filmy: „Proxima” (6 sierpnia, 21:15), „Pomiędzy słowami” (13 sierpnia, 21:00), „Pechowi Szczęściarze” (20 sierpnia, 21:00), a cykl zwieńczy dramat „Amerykańska Sielanka” (27 sierpnia, 21:00).

Fordońskie Kino Pod Chmurką – lokalizacja

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments