[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Forum Dużej Rodziny w Bydgoszczy. Znamy szczegóły wydarzenia

Dodano: 27.08.2022 | 10:00

Na zdjęciu: Forum Dużej Rodziny w Bydgoszczy odbędzie się w sobotę, 10 września.

Fot. Archiwum

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, wraca organizowane w Bydgoszczy Forum Dużej Rodziny. – Na część wydarzeń obowiązują zapisy – informują organizatorzy.

Forum, które jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla rodzin wraca do programu po dwuletniej przerwie. Organizatorzy wydarzenia, które zaplanowano na sobotę, 10 września już zapowiadają szereg ciekawych wydarzeń, jednakże – jak informują organizatorzy – na część z nich obowiązują zapisy.

W planach są m.in. warsztaty i animacje dla dzieci oraz ich opiekunów, zaplanowano specjalną strefę zaaranżowaną przez Lolly Polly, zaś najmłodsi będą mogły wziąć udział w konkursach, pokazach tanecznych, zabawach z bańkami mydlanymi. Dla nieco starszych dzieci i ich opiekunów zaplanowano z kolei warsztaty dotyczące odżywiania oraz konstruowania zdrowych lunch boxów dla całej rodziny. Te warsztaty poprowadzi Ewa Pierucka – właścicielka kawiarenki obywatelskiej „Miód i Tymianek” w centrum wolontariatu.

W trakcie forum nie zabraknie też wydarzeń kulturalnych, gdzie m.in. Jarosław „Bisz” Jaruszewski  – autor najnowszego wydawnictwa „Magiczna Bydgoszcz – legendy wierszem pisane” (wydane zostało ono pod egidą Fundacji Kultury Pozytywka), będzie czytał fragmenty książki. Spektakl wraz z rozgrzewką dla wszystkich uczestników przeprowadzi teatr WymyWammy, a wokalistka Anna Niestatek pokaże wszystkim, jak można „śpiewać spontanicznie”. Na końcu wydarzenia wszyscy będą mogli odpocząć w kąciku dziecięcym. Wrzesień to początek roku przedszkolnego oraz szkolnego, dla dzieci to bardzo emocjonujący moment – opiekunowie będą mogli wziąć udział w warsztacie dot. emocji rodziców i dzieci podczas adaptacji.

Forum Dużej Rodziny w Bydgoszczy odbędzie się w sobotę, 10 września w godzinach 10:00 – 16:00.

Forum Dużej Rodziny w Bydgoszczy. Znamy szczegóły wydarzenia
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments