[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Galeria Fordon ma nowego właściciela. W centrum handlowym powstanie siłownia znanej sieci

Dodano: 13.05.2021 | 11:03

Na zdjęciu: Galeria Fordon funkcjonuje przy ulicy Skarżyńskiego od 2008 roku. Teraz ma nowego właściciela - spółkę Keen Property Management.

Fot. PIt1233 / Wikipedia

Siłownia CityFit ma wkrótce pojawić się w Galerii Fordon – to efekt przejęcia centrum handlowego przy ulicy Skarżyńskiego przez spółkę Keen Property Management. A to niejedyna zmiana, którą zapowiada nowy właściciel.

Jak poinformował portal Urbanity.pl, Keen Property Management ma już plan dotyczący przeobrażenia fordońskiej galerii. Wprowadzenie do niej własnej marki CityFit (rozwijanej od 2013 roku, w Bydgoszczy jest ona obecna w Centrum Handlowym Rondo przy ulicy Kruszwickiej) jest jednym z jego elementów. Ale to nie wszystko, bo spółka zapowiada otwarcie w galerii sklepów nowych marek. Mają do nich należeć między innymi Maxi Zoo czy Action. Na terenie centrum ma powstać również plac zabaw dla dzieci.

Zmiany obejmą też – jak wynika z komunikatu – aktualnych najemców. Powiększony ma zostać sklep sieci Rossmann. Najwyższa kondygnacja, gdzie funkcjonuje obecnie klub fitness, ma być z kolei zagospodarowana na potrzeby biurowe i gabinetowe.

Czterokondygnacyjna Galeria Fordon została otwarta w 2008 roku. Przez wiele lat na poziomie -1 funkcjonował sklep sieci Piotr i Paweł (obecnie w tym miejscu znajduje się Max Chiński Sklep). Wśród najemców znajdują się: PZU, PKO, Pepco czy InMedio.

Keen Property Management działa na polskim rynku od kilkunastu lat. W swoim portfolio posiada między innymi galerię Plaza Rzeszów czy Galerię Victoria w Wałbrzychu. W tym mieście zarządza również hotelem Ibis Styles.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agitka3001
Agitka3001
1 rok temu

Restauracji brakuje w Fordonie!!!!!!!