[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Game Expert Blu Game Show 2022 w Bydgoszczy. Turniej i targi dla fanów gier

Dodano: 09.05.2022 | 10:40

Na zdjęciu: Game Expert Blu Game Show odbędzie się w ostatni weekend maja.

Fot. MAT. PRASOWE

Wielkimi krokami zbliża się największy w północnej Polsce turniej Counter-Strike: Global Offensive. Game Expert Blu Game Show 2022 to już drugie w historii Bydgoszczy duże wydarzenie e-sportowe, tym razem połączone z targami technologicznymi i targami pracy specjalistów IT.

Najlepsi gracze Counter-Strike’a wezmą udział w eliminacjach online 14 maja. Rywalizacja w Sisu Arenie odbędzie się w sobotę, 28 maja. Drużyny będą walczyły o nagrody pieniężne z puli 25 000 zł oraz o nagrody rzeczowe wartości o 20 000zł. Udział potwierdziły czołowe polskie zespoły.

Pomysł na organizację takiego wydarzenia zrodził się około dwa lata temu. Wtedy było naszym marzeniem, aby zorganizować w Bydgoszczy taką imprezę. Planujemy przede wszystkim widzów online, ale zachęcamy też wszystkich do przybycia do Sisu Areny – mówi Krzysztof Błaszkiewicz, prezes BluStreamTV.

Game Expert Blu Game Show to nie tylko turniej ale też expo, spotkania i część specjalistyczna z panelami dyskusyjnymi – zobacz program wydarzenia. – Chcemy zachęcić społeczność do przyjazdu. Będzie można też pograć na konsolach i symulatorach – zapowiada Błaszkiewicz. Dostępne będą także stanowiska z wirtualną rzeczywistością i retro gamingiem.

Wydarzenie odbywa się pod Patronem Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Transmisja online na BluStreamTV.

Game Expert Blu Game Show 2022 w Bydgoszczy. Turniej i targi dla fanów gier
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments