[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Game Expert Blu Game Show w Bydgoszczy. Wygraj bilety! [KONKURS]

Dodano: 24.05.2022 | 19:34

Na zdjęciu: Game Expert Blu Game Show odbędzie się 28 maja.

Fot. mat. partnera

Druga edycja Game Expert Blu Game Show, czyli turnieju Counter Strike: Global Offensive w Bydgoszczy. Organizatorzy przygotowali stoiska, targi i wiele atrakcji dla zainteresowanych.

Wydarzenie powstało z inicjatywy prezesa BluStreamTV Krzysztofa Błaszkiewicza jako odpowiedź na nieustannie rosnące zainteresowanie e-sportem. Podczas trwania imprezy będzie można oglądać rozgrywki półfinałowe i finałowe turnieju Counter Strike: Global Offensive, w którym wezmą udział drużyny wyłonione podczas eliminacji online. Będą one walczyć o 25 tys. złotych i cenne nagrody rzeczowe.

Event jest skierowany do fanów gier komputerowych, osób zainteresowanych technologicznymi nowinkami, a także całych rodzin z dziećmi. Oprócz turnieju na przybyłych czekają również targi pracy IT, targi technologiczne i stoiska gamingowe z grami solo i duo,  VR oraz grami retro.

Game Expert Blu Game Show odbędzie się w sobotę, 28 maja 2022 roku w hali  SISU Arena. Bilety można kupić na stronie esport.blustreamtv.pl/.

Sponsorem wydarzenia jest firma Game Expert, a partnerami są firmy o ugruntowanej pozycji polskim i światowym na rynku pod względem dystrybucji sprzętu komputerowego.


KONKURS!

MetropoliaBydgoska.PL objęła patronat medialny nad wydarzeniem. Dzięki temu mamy dla naszych Czytelników kody na podwójne bilety na Game Expert Blu Game Show. Aby wygrać jeden z nich, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „BLU GAME SHOW”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Która gra jest Twoją ulubioną i dlaczego?”.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 26 maja, do godz. 12:00. Autorów najciekawszych odpowiedzi poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments