Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 1 • L 0
2C
Pon
-0C
Wt
1C
Sr
-0C
Czw
-1C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleGaraż na Błoniu okazał się magazynem narkotyków. Bydgoszczanin aresztowany
narkotyki, błonie - kwp
14.09.2020 | 14:37

Garaż na Błoniu okazał się magazynem narkotyków. Bydgoszczanin aresztowany

Na zdjęciu: W ręce policjantów wpadły m.in. tabletk, prawdopodobnie ekstazy.

Fot. KWP Bydgoszcz

Do policyjnego laboratorium trafiły narkotyki po akcji kryminalnych na bydgoskim Błoniu. 36-letni bydgoszczanin pozostanie w areszcie przez trzy miesiące.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zdobyli informacje o bydgoszczaninie, który może przechowywać narkotyki w garażu wynajmowanym na Błoniu. Pod koniec ubiegłego tygodnia czekali na 36-latka w pobliżu miejsca, gdzie przechowywane miały być narkotyki. Gdy mężczyzna wszedł do garażu, kryminalni podążyli za nim.  – Nie musieli nawet szukać, wszystko praktycznie było na wierzchu. Przejęli 1,5 kg amfetaminy, ponad 2 kg suszu i prawie 3 tys. różnokolorowych tabletek, najprawdopodobniej ekstazy. Zabezpieczone substancje trafiły do policyjnego laboratorium na badania – wyjaśnia mł. insp. Monika Chlebicz z bydgoskiej policji.

36-latek usłyszał w komisariacie na Błoniu zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków i trafił do aresztu na 3 miesiące. – Policjanci będą ustalać, jaką rolę w przestępczym biznesie odgrywał aresztowany. Sądząc po ilości przejętych narkotyków, nie były to substancje na własny użytek – zapowiada mł. insp. Chlebicz.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści