Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Gaz ulatniał się z jednego z mieszkań. W środku znaleziono nieprzytomnego mężczyznę

Dodano: 12.07.2022 | 22:30

Na zdjęciu: Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy straży pożarnej.

Fot. Archiwum

Tragedia w jednej z kamienic w Grudziądzu. Wyczuwalny był tam zapach gazu, którego woń najprawdopodobniej ulatniała się z jednego z mieszkań. Znaleziono w nim nieprzytomnego mężczyznę, którego pomimo reanimacji nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło we wtorkowe (12 lipca) popołudnie. Jak informował w komunikacie dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, w jednym z budynków wielorodzinnych przy ul. Rapackiego, na klatce schodowej wyczuwalny był zapach gazu, a zgłoszenie do służb wpłynęło około godziny 16:30.

Gaz najprawdopodobniej ulatniał się z jednego z mieszkań. Z pomieszczenia objętego działaniami – jak dodawał dyżurny KW PSP – ewakuowano nieprzytomnego mężczyznę, pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, życia 40-latka nie udało się uratować. Z budynku dodatkowo ewakuowane zostały jeszcze cztery inne osoby. Żadna z nich nie ucierpiała.

Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy straży pożarnej, okoliczności zdarzenia będą ustalane w śledztwie, które będzie prowadzone pod nadzorem prokuratury.

 

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments