Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 22 • L 19
24C
Pt
24C
Sob
22C
Nd
22C
Pon
21C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPORADY I CIEKAWOSTKIGdzie najlepiej kupić używanego laptopa w Bydgoszczy lub w Poznaniu?
09.03.2020 | 21:12

Gdzie najlepiej kupić używanego laptopa w Bydgoszczy lub w Poznaniu?

Na zdjęciu: Laptopy poleasingowe są to laptopy, które są sprzedawane jako laptopy używane wcześniej przez pracowników różnych firm oraz korporacji.

Fot. mat. autora tekstu

Obecnie wiele osób, zwłaszcza młodych oraz pracujących, które potrzebują na co dzień korzystać z komputera myśli o zakupie własnego laptopa. O ile jest to najlepsze i jedyne rozwiązanie, by móc wykonywać swoje obowiązki, wielu z nich nie może sobie pozwolić na zakup nowego laptopa głównie ze względu na ich wysokie ceny. Z tego też powodu powstały sklepy, w których w bardzo atrakcyjnej cenie można kupić równie dobrze działające laptopy, które posłużą przez długi czas.

Dlaczego kupno używanego laptopa jest opłacalne?

Chcąc kupić laptop w jak najlepszym stanie, wiele osób może skorzystać z oferty sklepów, które sprzedają używane laptopy. Jest to miejsce, w którym warto zaopatrzyć się w taki sprzęt z wielu względów. Do najważniejszych powodów, dla których warto zaopatrzyć się w używany laptop, można zaliczyć:

  • niższa cena zakupu przy bardzo zbliżonych lub takich samych parametrach oraz wyglądzie – w myśl zasady „tańszy, nie oznacza gorszy” można bezpośrednio odnieść się do zakupu używanego laptopa. Na wysoką atrakcyjność takiej transakcji wpływa przede wszystkim korzystna cena przy zachowaniu podobnych parametrów zewnętrznych jak np. pamięć RAM czy karta graficzna oraz podobnego okresu gwarancji jak w przypadku kupna nowego laptopa. Jest to dogodne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które kupują swojego pierwszego laptopa, a nowy sprzęt stanowiłby dla nich spory wydatek,
  • dodatkowe akcesoria – tak samo, jak w przypadku kupna nowego laptopa tak i używane laptopy sprzedawane są wraz z dodatkowymi akcesoriami, które stanowią kompletne uzupełnienie całości sprzętu. Zaliczają się do nich m.in. myszy, klawiatury, stacja dokująca, zasilacze czy też kable oraz adaptery,
  • możliwość kupna laptopa poleasingowego – w ramach działalności sklepu z używanymi laptopami można również kupić laptopy poleasingowe. Ma to bardzo dużo zalet, dzięki czemu zakup takiego laptopa jest jeszcze tańszą i lepszą opcją.

Dlaczego opłaca się kupować laptopy poleasingowe?

Laptopy poleasingowe są to laptopy, które są sprzedawane jako laptopy używane wcześniej przez pracowników różnych firm oraz korporacji. Są one przeważnie w bardzo dobrym stanie, często posiadając wysokie parametry techniczne, jednak w wyniku polityki i działań firmy musiały one zostać wymienione. Do największych zalet kupna poleasingowych laptopów w Bydgoszczy lub Poznaniu można zaliczyć:

  1. Długi pozostały czas gwarancji – laptopy używane przez korporacje oraz firmy zostały stworzone z myślą o długim okresie działania bez zarzutu. Z tego też względu są one sprzedawane, posiadając wysokie parametry techniczne, które mogą działać jeszcze średnio 1-2 lata dłużej,
  2. Wyższej jakości akcesoria – do tego rodzaju laptopów zwykle dołączone są lepsze klawiatury, na których łatwiej się pisze, matowe wyświetlacze o lepszym kącie widzenia, wymienne i dłużej działające baterie czy też bezpieczeństwo biometryczne. Takie bezpieczeństwo biometryczne jest określone poprzez możliwość zabezpieczenia laptopa odciskiem linii papilarnych,
  3. Niższa cena – wysoka jakość takiego laptopa zwykle jest związana z niższą ceną. Takie laptopy poleasingowe są sprzedawane średnio o 40-50% taniej niż w normalnej cenie.

Gdzie można kupić laptopy używane w Bydgoszczy i Poznaniu?

Pomimo możliwości dokonania korzystnej transakcji kupna laptopa w niższej cenie dosyć ciężko jest znaleźć odpowiedni sklep z używanymi laptopami w atrakcyjnych cenach. Jednym z najlepszych wyborów może okazać się sklep Zar-Kom. Siedziby stacjonarne tego sklepu mieszczą się w:

  • Bydgoszczy – ul. Sowińskiego 34;
  • Poznaniu – ul. Staszica 1.

Dodatkowo laptopy używane można również kupić przez stronę internetową tej firmy. Istnieje wiele czynników, dla których warto skorzystać z usług tej firmy. Przede wszystkim każdy może kupić używany sprzęt w dobrym stanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Często zdarza się, iż laptop, który w sklepie kosztuje 3000 złotych, tutaj można znaleźć nawet za 600-700 złotych. Poza tym można znaleźć laptopy, które mają wysokie parametry techniczne oraz długi okres gwarancji pomimo ich wcześniejszego używania.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Powiązane treści