Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 5km/h WNW
H 2 • L 2
1C
Wt
1C
Sr
2C
Czw
-0C
Pt
0C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportGłosuj na siatkarzy Łuczniczki! Mogą zagrać w meczu gwiazd
13.11.2017 | 13:07

Głosuj na siatkarzy Łuczniczki! Mogą zagrać w meczu gwiazd

Głosowanie na stronie PlusLigi potrwa do 5 grudnia.

Na zdjęciu: Wśród nominowanych do udziału w meczu gwiazda są także gracze Łuczniczki. Jednym z nich jest Metodi Ananiev

Fot. ST/Archiwum

Trwa głosowanie na zawodników, którzy wystąpią w meczu gwiazd siatkarskiej PlusLigi. Impreza odbędzie się 15 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Mecz gwiazd siatkarskiej ekstraklasy wraca po prawie siedmiu latach przerwy. W tym roku składy drużyn północy i południa wybierają kibice w specjalnym głosowaniu, które odbywa się na stronie plusliga.pl i trwać będzie do 5 grudnia.

Wśród nominowanych są zawodnicy wszystkich klubów PlusLigi. Fani mogą głosować na zawodników Łuczniczki Bydgoszcz. W ekipie północy i południa będzie mogło znaleźć się czternastu graczy – po dwóch rozgrywających, atakujących i libero oraz czterech środkowych i przyjmujących. Skład drużyny północy utworzą gracze z następujących drużyn: Łuczniczka, Trefl Gdańsk, Espadon Szczecin, Indykpol AZS Olsztyn, Onico Warszawa, Cerrad Czarni Radom i Cuprum Lubin, a ekipę południa stanowić będą zawodnicy występujący w Jastrzębskim Węglu, Asseco Resovii Rzeszów, GKS-ie Katowice, Aluron Virtu Warcie Zawiercie, MKS-ie Będzin, BBTS-ie Bielsko-Biała i Dafi Społem Kielce.

W tegorocznej edycji meczu gwiazd zabraknie siatkarzy PGE Skry Bełchatów i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Oba polskie zespoły w tym samym czasie będą toczyły batalię w klubowych mistrzostwach globu, a termin zmagań pokrywa się z meczem gwiazd w Krakowie.


Powiązane treści