Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 16 • L 14
15C
Pt
11C
Sob
14C
Nd
12C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleGłową dziecka rozbił szybę w samochodzie. Agresywny mężczyzna został złapany!
policja bydgoszcz
06.09.2021 | 11:59

Głową dziecka rozbił szybę w samochodzie. Agresywny mężczyzna został złapany!

Na zdjęciu: Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który głową dziecko rozbił szybę w samochodzie.

Fot. KWP Bydgoszcz

Śledczy z Chełmna ustalili tożsamość mężczyzny, który głową dziecka rozbił szybę w samochodzie. Do zdarzenia doszło na początku sierpnia podczas festiwalu w mieście zakochanych.

7 sierpnia przy ul. Franciszkańskiej w Chełmnie 12-latek, otwierając drzwi samochodu rodziców, uderzył nimi o karoserię sąsiadującego pojazdu. Podróżujący tym autem mężczyzna chwycił dziecko, a następnie głową chłopca rozbił boczną, tylną szybą w samochodzie jego rodziców.

Według pierwszych informacji o sprawcy miał on poruszać się samochodem z tablicami rejestracyjnymi z początkiem CBR wraz z dwiema innymi osobami, które nie były agresywne i próbowały uspokoić napastnika. Z uwagi na charakter zdarzenia prokurator postanowił działać z urzędu, prowadząc sprawę w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej i uszkodzenia mienia.
Jak poinformowało TVP Bydgoszcz, po kilku tygodniach udało się ustalić tożsamość sprawcy. Wiadomości te potwierdza Prokuratura Rejonowa w Chełmnie. W toku śledztwa okazało się, że agresywny mężczyzna to mieszkaniec województwa podlaskiego.

– Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie dzięki intensywnej pracy i szczegółowej analizie monitoringu ustalili, że to on jest sprawcą przestępstwa. Następnie przeprowadzono czynności procesowe i przesłuchano mężczyznę w charakterze podejrzanego – mówi prokurator Mateusz Wiśniewski. Na razie śledczy nie udzielają informacji co do wyjaśnień. Czekają także na opinię biegłego z zakresy medycyny sądowej.

Chłopiec trafił do szpitala w Chełmnie, a następnie na obserwację do Bydgoszczy. Jak wówczas informowano, nie doznał na szczęście poważnych obrażeń.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nick
Nick
10 dni temu

Rycerz ortalionu z Podlasia! Czyli tzw. lepszy sort!

Powiązane treści