Bydgoszcz
-0C
Niebo głównie zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 0 • L -1
1C
Pt
4C
Sob
5C
Nd
6C
Pon
9C
Wt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleGroźne wypadki na krajowej dziesiątce pod Bydgoszczą! Są poszkodowani
policja, ambulans, straż pożarna - na sygnale - ZK
28.10.2019 | 10:19

Groźne wypadki na krajowej dziesiątce pod Bydgoszczą! Są poszkodowani

Do wypadków doszło w niedzielne popołudnie i poniedziałkowy poranek.

Na zdjęciu: Na miejscu zdarzenia pracowały wszystkie służby ratunkowe.

Fot. Zbigniew Kubisz / zdjęcie ilustracyjne

Do dwóch groźnych wypadków doszło w odstępie raptem kilkudziesięciu godzin na krajowej dziesiątce w okolicach Bydgoszczy. Poszkodowanych w obu zdarzeniach zabrano do szpitala.

W Emilianowie (DK10, 273 km), tuż po godzinie ósmej, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Jak się dowiedzieliśmy, dwie osoby zostały zabrane do szpitala na szczegółowe badania.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, ratownicy medyczni oraz cztery zastępy strażaków. Ruch w miejscu wypadku był zablokowany, a następnie został puszczony wahadłowo. Funkcjonariusze ustalać będą teraz dokładne przyczyny tego zdarzenia.

[INFORMACJE O AKTUALNYCH UTRUDNIENIACH DROGOWYCH – SPRAWDŹ SERWIS TRAFFIC]

To niejedyny wypadek, jaki miał miejsce na krajowej dziesiątce. W niedzielne popołudnie służby zostały wezwane w rejon Solca Kujawskiego, gdzie z jezdni wypadło auto osobowe, które następnie dachowało. W pojeździe znajdowały się dwie osoby: kierująca nim kobieta oraz dziecko. Oboje opuścili auto o własnych siłach, a następnie zostali przebadani przez obecny na miejscu zespół ratownictwa medycznego i zabrani do szpitala.

Miejsce występowania utrudnień w poniedziałkowy poranek:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści