Bydgoszcz
21C
Słonecznie
37% wilgotność
Wiatr: 9km/h NNW
H 22 • L 19
14C
Sr
13C
Czw
10C
Pt
12C
Sob
11C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleGroźne zdarzenie przy Focusie. Trwa akcja służb ratowniczych [AKTUALIZACJA]
wypadek trasa Uniwersytecka Bydgoszcz
19.06.2018 | 14:22

Groźne zdarzenie przy Focusie. Trwa akcja służb ratowniczych [AKTUALIZACJA]

Do zdarzenia doszło krótko po godzinie czternastej.

Na zdjęciu: Na pomoc poszkodowanym ruszyli świadkowie zdarzenia.

Fot. nadesłane

Krótko po godzinie czternastej na skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z wjazdem na trasą Uniwersytecką doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych, z których jedno przewróciło się na bok. – Świadkowie próbują wyciągnąć z niego dwójkę poszkodowanych – relacjonuje jedna z naszych Czytelniczek.

Do zdarzenia doszło tuż za przejściem dla pieszych prowadzącym w stronę dworca autobusowego. Nie są znane na razie okoliczności zdarzenia ani stan poszkodowanych. Strażacy potwierdzili nam, że zostali wysłani na miejsce, ale poprosili o kontakt w sprawie szczegółów w późniejszym czasie. Na miejscu jest już z kolei policja, która bada okoliczności zdarzenia.

Ruch w rejonie zdarzenia będzie przez przynajmniej kilkadziesiąt minut utrudniony.

[AKTUALIZACJA – GODZ. 14:30]

Z powodu wypadku autobusy linii nr 57 oraz 80 kursują na stałej trasie, ale z pominięciem przystanku Dworzec Autobusowy. Po przybyciu na miejsce wydobycia osób rannych w wypadku podjęli się strażacy. Na miejscu pracują również policjanci oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.

[AKTUALIZACJA – GODZ. 14:38]

Jak udało nam się ustalić, w wypadku wziął udział opel oraz ford mondeo. To właśnie pierwsze z aut przewróciło się na bok. – Jedna osoba opuściła je o własnych siłach, kolejne dwie zostały w nim uwięzione – mówi nam dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy. Kierowcy forda nic się nie stało. – Wyszedł z pojazdu o własnych siłach, nie uskarżał się na żadne dolegliwości – przekazali nam strażacy.

Przyczyny wypadku badają już policjanci.


Powiązane treści