Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Groźne zderzenie na obwodnicy Bydgoszczy. Jedno z aut dachowało!

Dodano: 15.01.2022 | 16:48

Na zdjęciu: Do zderzenia na drodze krajowej nr 10 za węzłem Bydgoszcz Południe (Stryszek) doszło w sobotnie (15 stycznia) popołudnie.

Fot. Maciej Rejment

Trzy samochody wzięły udział w zderzeniu, do którego doszło w sobotę po południu na drodze krajowej nr 10 niedaleko węzła w Stryszku. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Jak ustaliliśmy, zgłoszenie o zdarzeniu dotarło do bydgoskich służb ratunkowych krótko po godzinie 14:30. Z informacji przekazanych nam przez dyżurnego Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy wynika, że doszło do niego około 500 metrów od samego węzła Bydgoszcz Południe (dawniej wspomniany Stryszek). W zderzeniu wzięły udział trzy pojazdy. Jeden z nich w konsekwencji uderzenia dachował.

Mimo że zdarzenie wyglądało groźnie, to nikomu z uczestników nic się nie stało. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, którzy po ich przebadaniu nie widzieli konieczności ich hospitalizacji.

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej. W sobotnie popołudnie kierowcy jadący południową obwodnicą Bydgoszczy mogą spodziewać się utrudnień związanych z usuwaniem aut uczestniczących w kolizji.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments