Groźnie na S5. Samochód uderzył w dzika, kierowca w szpitalu
Dodano: 29.10.2022 | 18:33Na zdjęciu: W piątek doszło do zderzenia na trasie S5.
Fot. OSP Wojnowo
Do groźnego zdarzenia doszło w piątek na drodze ekspresowej S5. Samochód osobowy uderzył w dzika.
Służby zostały wezwane na trasę S5 w miejscowości Szczutki ok. godz. 21:45. Jak informują strażacy z OSP Wojnowo, doszło tam do kolizji samochodu osobowego marki BMW z dzikiem.
W wyniku zdarzenia kierowca pojazdu został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala, gdzie przeszedł szczegółowe badania. Na miejscu zdarzenia oprócz OSP Wojnowo, działało także JRG4 Bydgoszcz oraz policja.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026

















