Bydgoszcz
6C
Opady
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 7 • L 6
9C
Sob
11C
Nd
20C
Pon
21C
Wt
21C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleGroźny pożar niedaleko Koronowa. Z budynku wyniesiono nieprzytomnego mężczyznę!
27.04.2021 | 09:53

Groźny pożar niedaleko Koronowa. Z budynku wyniesiono nieprzytomnego mężczyznę!

Na zdjęciu: Zgłoszenie o pożarze w Lucimiu strażacy otrzymali tuż przed godziną siódmą rano. Działania zakończyli dwie godziny później.

Fot. Zbigniew Kubisz / zdjęcie ilustracyjne

We wtorek nad ranem w miejscowości Lucim w powiecie bydgoskim doszło do pożaru budynku mieszkalnego, w którym ucierpiał jego lokator. – Nieprzytomnego mężczyznę odwieziono do szpitala – przekazał nam dyżurny z Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy.

Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o ogniu w jednym z domów w Lucimiu tuż przed godziną siódmą rano. Ze zgłoszenia wynikało, że objął on tapczan w jednym z pomieszczeń. – Ze zgłoszenia wynikało, że wewnątrz budynku może znajdować się mężczyzna – relacjonuje dyżurny bydgoskich strażaków.

Po dojeździe na miejsce potwierdzono, że w budynku faktycznie znajduje się poszkodowana osoba. Podczas akcji udało się ją ewakuować. Nieprzytomnego mężczyznę odwieziono karetką do jednego ze szpitali. Jego stan jest obecnie nieznany.

Na miejscu zdarzenia działały cztery zastępy strażaków oraz dwa samochody operacyjne.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
byd_man
byd_man
10 dni temu

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia osobie poszkodowanej. Patrząc na aktualny artykuł nie mogę nie zauważyć, że mistrzostwo w promocji w „naszym” województwie ma Toruń. Oddaliśmy im „wojewódzkie” lasy i teraz na wszelkich materiałach promują się e-mailem: lasy@torun.pl, dostali straż pożarną i większość samochodów jeździ na „obcych” tablicach po całym województwie, dostali Akademie Medyczną i mają darmową reklamę UMK w centrum Bydgoszczy na budynku przy Rondzie Jagiellonów. Nawet urząd pracy mamy tylko powiatowy. Nie ma to jak sprawiedliwy podział. No ale był on tylko polityczny, więc widać jak dbają o nasze miasto „nasi” politycy. Swoją droga to nie wiem czy by… Czytaj więcej »

Powiązane treści