Bydgoszcz
7C
Opady
65% wilgotność
Wiatr: 10km/h W
H 8 • L 7
6C
Nd
5C
Pon
9C
Wt
5C
Sr
4C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleGroźny pożar w regionie. Doszczętnie spłonął dom jednorodzinny!
straż pożarna_wóz strażacki - na sygnale_ Maciej Rejment-1
11.01.2019 | 18:59

Groźny pożar w regionie. Doszczętnie spłonął dom jednorodzinny!

Informacja o pożarze do straży pożarnej wpłynęła tuż przed godziną 18:00.

Na zdjęciu: Z pożarem walczyło jedenaście zastępów straży pożarnej.

Fot. Maciej Rejment / archiwum

Jedenaście zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu jednorodzinnego w Siarzewie (gmina Raciążek, powiat aleksandrowski).

Informacja o pożarze wpłynęła do aleksandrowskich strażaków o 17:40. – Zgłoszenie otrzymaliśmy z Centrum Powiadamiania Ratunkowego – mówi oficer prasowy komendy powiatowej PSP w Aleksandrowie Kujawskim mł. asp. Michał Żbikowski.

W wyniku pożaru spłonął dom jednorodzinny, który był niezamieszkały. Obiekt – jak informuje komenda wojewódzka PSP – po przyjeździe służb na miejsce był całkowicie objęty ogniem. – Akcja gaśnicza jest w toku, na razie nie udało nam się zlokalizować zarzewia ognia – dodaje mł. asp. Żbikowski. Jak się dowiedzieliśmy, w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.

Z ogniem walczyło jedenaście zastępów straży pożarnej: 8 z jednostek OSP, dwa zastępy JRG w Ciechocinku i jeden z JRG w Aleksandrowie Kujawskim. Prewencyjnie na miejsce zdarzenia wezwano też ratowników medycznych oraz policję.


Powiązane treści