[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Groźny wypadek na DK10. Droga była zablokowana

Dodano: 29.07.2022 | 13:27

Na zdjęciu: Do zderzenia dwóch pojazdów doszło w piątkowe przedpołudnie na 339 kilometrze krajowej 10.

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Wiosce

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku do którego w piątkowe (29 lipca) przedpołudnie doszło na drodze krajowej 10 w pobliżu miejscowości Skępe.

O zdarzeniu jako pierwsi informowali strażacy-druhowie z jednostki z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiosce. Podali, że doszło do niego w okolicach miejscowości Skępe, a droga była zablokowana. Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej – oprócz druhów z OSP Wioska także strażacy z JRG w Lipnie oraz ratownicy medyczni i policjanci.

Jak się dowiadujemy, zarówno osobowy volkswagen passat, jak i ciężarowy man jechały w kierunku Torunia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca auta osobowego chciał w pewnym momencie skręcić, a wtedy został uderzony przez ciężarówkę. – Kierowca i pasażerka auta osobowego zostali przewiezieni do szpitala – przekazuje nam podkom. Małgorzata Małkińska z zespołu prasowego lipnowskiej policji i precyzuje, że badanie trzeźwości wykazało, że wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

DK10 w miejscu wypadku była przez pewien czas zablokowana. Obecnie już ruch odbywa się bez utrudnień, okoliczności zdarzenia są ustalane przez policjantów.

Groźny wypadek na DK10. Droga była zablokowana
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments