[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Groźny wypadek na drodze krajowej. Jedna osoba walczy o życie

Dodano: 04.08.2022 | 15:52

Na zdjęciu: DK15 w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

Fot. Ratownictwo Medyczne Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego

Cztery osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku, do którego w czwartkowe (4 sierpnia) popołudnie doszło na krajowej 15 w miejscowości Brzeźno. – Jedna z poszkodowanych osób jest w stanie zagrożenia życia – informowali ratownicy medyczni.

Do wypadku doszło na 249,7 kilometrze DK15 (na odcinku Toruń – Kowalewo Pomorskie) w miejscowości Brzeźno (gm. Lubicz, pow. toruński). Strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Toruniu przekazali, że zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do nich tuż po godzinie 13:30. Doszło tam do zderzenia dwóch aut osobowych: forda i volkswagena.

Na miejscu pracowali także ratownicy medyczni z powiatu golubsko-dobrzyńskiego, którzy przekazali, że poszkodowane w tym zderzeniu zostały cztery osoby, jednak niepokojąca była kolejna informacja. – Jeden poszkodowany w stanie bezpośredniego zagrożenia życia – informowali. Wiadomo, że wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni do jednego z toruńskich szpitali.

DK15 w miejscu wypadku przez dłuższy czas była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, ratownicy medyczni i policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku.

 

Groźny wypadek na drodze krajowej. Jedna osoba walczy o życie
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments