Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Groźny wypadek na drodze krajowej. „Z forda wypadł silnik” [ZDJĘCIA]

Dodano: 26.10.2020 | 13:16

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Na zdjęciu: Na odcinku DK62 doszło do zderzenia osobowego forda z citroenem berlingo.

Fot. KPP Radziejów

Radziejowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów, do którego doszło w poniedziałek (26 października) przed południem na drodze krajowej 62. – Zderzenie było tak mocne, że z forda został wyrwany silnik – relacjonują mundurowi.

Radziejowscy policjanci o wypadku, do którego doszło w miejscowości Płowce (skrzyżowanie drogi krajowej 62 z drogą powiatową) zostali zawiadomieni tuż po godzinie 10:30.

Znamy też już pierwsze, wstępne ustalenia policjantów odnośnie przyczyn zdarzenia. – Kierująca fordem na skrzyżowaniu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu citroenowi – mówi asp. sztab. Marcin Krasucki z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie. Po uderzeniu, oba pojazdy wylądowały na poboczu. – Z forda wypadł silnik – opisują policjanci.

Na szczęście, zarówno 18-latka kierująca fordem, jak i 26-latek prowadzący citroena nie doznali poważniejszych obrażeń. – Kierujący pojazdami byli trzeźwi – dodaje Krasucki i precyzuje, że 18-latkę ukarano mandatem i punktami karnymi.

Ruch na DK62 był przez pewien czas zablokowany, wytyczone były objazdy przez Piotrków Kujawski. Obecnie – jak wynika z komunikatu służb – ruch pojazdów odbywa się już bez większych utrudnień.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments