Groźny wypadek na Grunwaldzkiej. Auto uderzyło w kamienicę! [ZDJĘCIA]
Dodano: 24.02.2019 | 14:47Na zdjęciu: Auto osobowe uderzyło w kamienicę budynku przy ul. Grunwaldzkiej.
Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko
Do groźnego wypadku doszło w niedzielne popołudnie na ulicach miasta.
Tuż po godzinie 13:00 na wysokości jeden z kamienic przy ul. Grunwaldzkiej, kierowca auta osobowego uderzył w ten budynek. – Zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymaliśmy kwadrans po godzinie trzynastej – mówi nam dyżurny bydgoskiej straży pożarnej.
Na razie nie potwierdziły się wstępne informacje o tym, że kierujący toyotą miał stracić przytomność, co miało doprowadzić do tego zdarzenia. Mężczyznę przewieziono karetką pogotowia ratunkowego do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.
W kamienicy mocno uszkodzone zostały jedynie rynny. Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy straży pożarnej, policjanci i ratownicy medyczni.
- Bydgoska policja rozbiła domowe agencje towarzyskie. Są zatrzymania i zarzuty [ZDJĘCIA, WIDEO] - 3 lipca 2026
- Dwa kontrakty i odejście. Transferowy ruch w koszykarskiej Enea Abramczyk Astorii - 3 lipca 2026
- Kolejne zakupy kujawsko-pomorskiej policji. Nowe radiowozy trafiły do garnizonu [ZDJĘCIA] - 2 lipca 2026


















