Bydgoszcz
-9C
Lekkie opady śniegu
79% wilgotność
Wiatr: 3km/h SE
H -9 • L -9
2C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
0C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleGroźny wypadek na krajowej „dziesiątce”. Potrzebna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego!
ambulans, straż pożarna - na sygnale - ZK
20.05.2020 | 13:30

Groźny wypadek na krajowej „dziesiątce”. Potrzebna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego!

Do zdarzenia na DK 10 doszło przed godziną trzynastą.

Na zdjęciu: Wypadek na DK 10 w Sadkach - potrzebna była interwencja czterech zastępów strażaków oraz śmigłowca LPR.

Fot. Zbigniew Kubisz / zdjęcie ilustracyjne

Dwa samochody osobowe zderzyły się w środowe wczesne popołudnie na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Sadki w powiecie nakielskim. Stan czterech osób uczestniczących w wypadku jest na razie nieznany.

Jak poinformował dyżurny kujawsko-pomorskich strażaków, do zdarzenia doszło przed godziną trzynastą. – Zderzenie miało miejsce na ulicy Wyrzyskiej w ciągu drogi krajowej nr 10 – precyzuje w rozmowie z nami kpt. Bartosz Walkowiak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Nakle. W uczestniczących w wypadku pojazdach znajdowały się cztery osoby. Obecnie znajdują się pod opieką ratowników medycznych.

Na miejsce zdarzenia został oddelegowany między innymi śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak wskazuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu, powodem tej decyzji był brak standardowej karetki pogotowia. Informacje o lądowaniu helikoptera potwierdził nam kpt. Walkowiak. – Osoby uczestniczące w zdarzeniu są obecnie badane – dodaje.

Ruch na DK 10 w Sadkach jest obecnie całkowicie wstrzymany. Na miejscu – poza ratownikami oraz policją – pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej (trzy z Nakła oraz ochotnicy z Sadek).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści