Groźny wypadek na krajowej dziesiątce. Zderzyły się dwa auta [ZDJĘCIA]
Dodano: 29.03.2018 | 09:26Na zdjęciu: Zderzyły się dwa auta osobowe.
Fot. Krystian Andruszczenko
Groźny wypadek na odcinku krajowej dziesiątki w Pawłówku.
Tuż po godzinie 7:00 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. – W miejscu wypadku został wprowadzony ruch wahadłowy – informuje podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy.
Nie ma informacji aby w zderzeniu ktokolwiek ucierpiał. Utrudnienia w ruchu trwały przez ponad godzinę. – O 8:30 ruch został przywrócony, natomiast na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy ustalają przyczyny wypadku – dodaje podkom. Kowalska.
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026





















