Bydgoszcz
1C
Słonecznie
74% wilgotność
Wiatr: 8km/h E
H 1 • L 1
-2C
Sr
-4C
Czw
-5C
Pt
5C
Sob
4C
Nd
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleGroźny wypadek na ulicy Fordońskiej. Jedno z aut dachowało!
wypadek_fordonska_kazimierza_wielkiego_SG
08.04.2017 | 21:47

Groźny wypadek na ulicy Fordońskiej. Jedno z aut dachowało!

Zgłoszenie o zdarzeniu bydgoscy strażacy odebrali około 20:30.

Na zdjęciu: Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic: Fordońskiej i Kazimierza Wielkiego.

Fot. Stanisław Gazda

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę po godzinie dwudziestej na ulicy Fordońskiej na skrzyżowaniu z ulicą Kazimierza Wielkiego. W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych jedno z nich dachowało. Ofiar na szczęście nie ma.

Jak wynika z informacji z Miejskiego Stanowiska Kierowania KM PSP, zgłoszenie o zdarzeniu strażacy odebrali krótko po godzinie 20:30. Po przyjeździe na miejsce zastali dwa pojazdy, w tym jeden leżący na dachu, który zatrzymał się na trawniku po południowej stronie skrzyżowania. – Osoba kierująca tym pojazdem zdołała wydostać się z niego, nie wiemy jednak, czy zrobiła to samodzielnie czy ktoś jej pomógł – mówią nam strażacy. Została opatrzona przez zespół ratownictwa medycznego, a następnie przetransportowana na obserwację do szpitala. Drugiemu z uczestników zdarzenia nic się nie stało.

Na miejscu nadal pracują służby ratunkowe. Ruch w rejonie wypadku jest nieznacznie utrudniony. Policjanci zbierają aktualnie informacje, które pozwolą im ustalić okoliczności wypadku.

Powiązane treści