Groźny wypadek pod Bydgoszczą. Osobówka uderzyła w tira [ZDJĘCIA]
Dodano: 18.06.2018 | 21:33Na zdjęciu: Do wypadku doszło w Borównie.
Fot. OSP Dobrcz
Do groźnego wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Borównie. Trzy osoby trafiły do szpitala.
Strażacy zostali powiadomieni o zdarzeniu około północy. Jak informuje OSP Dobrcz, kierowca audi podczas skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym tirem. Poszkodowane zostały trzy osoby, które trafiły do szpitala.
Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej, cztery zespoły ratownictwa medycznego, a także policjanci.
- Król strzelców w Zawiszy. Ważny transfer! - 26 czerwca 2026
- Gryf Sicienko zaczyna przypominać Zawiszę. Ogromne wzmocnienia! - 26 czerwca 2026
- Miasto (nie)zapomniane. Przypomnieli historie mało znanych bohaterów Bydgoszczy - 26 czerwca 2026

























