Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Groźny wypadek przy szkole na Gajowej! Trwa akcja służb [ZDJĘCIA]

Dodano: 31.10.2022 | 22:18

Na zdjęciu: Do wypadku na Gajowej w Bydgoszczy doszło dzisiaj wieczorem.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Pięć osób zostało poszkodowanych w wyniku groźnego wypadku, do którego w poniedziałkowy (31 października) wieczór przy ul. Gajowej w Bydgoszczy.

Informację o wypadku podał w krótkim komunikacie dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Jak sprecyzował, po uderzeniu auta osobowego w drzewo, poszkodowanych zostało pięć osób.

Nieco więcej informacji uzyskaliśmy w bydgoskiej straży. Jak się dowiadujemy, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb tuż po godzinie 21:30. – Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej, trzy karetki pogotowia ratunkowego oraz policja – informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy.

Z nieustalonych jak na razie przyczyn, osobowy mercedes uderzył w drzewo przy szkole podstawowej. W pojeździe – jak precyzuje dyżurny bydgoskich strażaków – podróżowało pięć osób: czterech mężczyzn i kobieta. – Dwie osoby były ewakuowane z pojazdu, musieliśmy użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydobyć z auta kierującego – słyszymy. Podróżujących mercedesem przewieziono do szpitala.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają pracujący na miejscu zdarzenia policjanci.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zuza
1 rok temu

Nie w drzewo tylko w płot no i podobno (nie jestem pewna czy to prawda) dwie osoby nie żyją

Leon
Leon
1 rok temu

Auto uderzyło w płot a później w drzewo. Policja mówiła, że żyją. Podobno kierowca jest w szpitalu wojskowym a pasażerowie w Juraszu