Groźny wypadek w regionie. Krajowa „dziesiątka” zablokowana
Dodano: 24.04.2018 | 12:11Na zdjęciu: Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej.
Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne
Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia dwóch pojazdów, do którego doszło po godzinie 11:30 na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Kolankowo w powiecie lipnowskim. – Droga na ten moment nadal jest zablokowana w obu kierunkach – mówią nam miejscowi strażacy.
Wiadomość o zdarzeniu dyżurny z Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu przekazał o godzinie 11:45. W wypadku wziął udział samochód osobowy oraz ciągnik rolniczy. – Osoby podróżujące pojazdem osobowym zostały przez nas ewakuowane, a następnie przekazane ratownikom medycznym – informuje dyżurny lipnowskiej straży pożarnej.
Na miejscu pracują aktualnie cztery zastępy strażaków, a także policja, która ustala okoliczności i przebieg wypadku. Droga w jego rejonie jest całkowicie zablokowana, ale funkcjonariusze zadysponowali już objazdy okolicznymi drogami. – Korek, który utworzył się w naturalny sposób zaraz po zdarzeniu, został rozładowany – zapewniają strażacy z Lipna.
Utrudnienia na DK nr 10 mają potrwać jeszcze około dwóch godzin.
- Brawurowa ucieczka ulicami i chodnikami miasta. Sprawca zmyślił historię o kradzieży auta - 28 kwietnia 2022
- Pijany motocyklista doprowadził do zderzenia w parku przemysłowym. Tragedia była o krok - 28 kwietnia 2022
- Zabytkowe kamienice w Bydgoszczy idą do renowacji. W tym roku tylko trzy - 28 kwietnia 2022