Bydgoszcz
19C
Słonecznie
63% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 19 • L 18
13C
Sob
14C
Nd
16C
Pon
13C
Wt
11C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportHala Łuczniczka zmieni nazwę. Miasto szuka sponsora
Hala_Łuczniczka_Artego_Brda_Bydgoszcz z góry_SG (17)
19.03.2019 | 09:20

Hala Łuczniczka zmieni nazwę. Miasto szuka sponsora

Miasto czeka na oferty od 8 kwietnia.

Na zdjęciu: Hala Łuczniczka wkrótce ma zmienić nazwę.

Fot. Stanisław Gazda

Hala Łuczniczka wkrótce ma zmienić nazwę. Urząd miasta ogłosił konkurs, w którym szuka sponsora tytularnego dla obiektu.

Wybierając najkorzystniejszą ofertę, komisja będzie kierować się najkorzystniejszą średnioroczną opłatą, przy czym nie może być ona niższa niż 100 tysięcy. Ratusz planuje więc pozyskać w ten sposób minimum 300 tysięcy złotych, gdyż umowa ma obowiązywać minimum na trzy lata, zaś maksymalnie – na pięć. Jest jeszcze jeden warunek – w nowej nazwie hali człon „Łuczniczka” musi zostać zachowany.

Zwycięzca będzie miał prawo do nadania nazwy hali oraz stworzenia logo. Uzyska też status sponsora tytularnego we wszystkich oficjalnych dokumentach i materiałach promocyjnych oraz będzie mógł korzystać z wizerunku hali do celów marketingowych. Oferty należy składać do 8 kwietnia.

Halę Łuczniczka oddano do użytku już siedemnaście lat temu. Wtedy był to jeden z najnowocześniejszych obiektów w kraju, który regularnie gościł m.in. najlepszych na świecie lekkoatletów czy siatkarzy. Wraz z wybudowaniem w Polsce wielu nowych hal Łuczniczka nieco straciła na ogólnokrajowym znaczeniu. Obecnie jest przede wszystkim areną zmagań siatkarzy Chemika i siatkarek Banku Pocztowego Pałacu, a także miejscem organizacji koncertów, targów i wystaw. W pobliżu znajdują się Artego Arena, lodowisko Torbyd i tor regatowy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści