[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Hala Łuczniczka zmieni nazwę. Miasto szuka sponsora

Dodano: 19.03.2019 | 09:20
HSW Łuczniczka Bydgoszcz

Miasto czeka na oferty od 8 kwietnia.

Na zdjęciu: Hala Łuczniczka wkrótce ma zmienić nazwę.

Fot. Stanisław Gazda

Hala Łuczniczka wkrótce ma zmienić nazwę. Urząd miasta ogłosił konkurs, w którym szuka sponsora tytularnego dla obiektu.

Wybierając najkorzystniejszą ofertę, komisja będzie kierować się najkorzystniejszą średnioroczną opłatą, przy czym nie może być ona niższa niż 100 tysięcy. Ratusz planuje więc pozyskać w ten sposób minimum 300 tysięcy złotych, gdyż umowa ma obowiązywać minimum na trzy lata, zaś maksymalnie – na pięć. Jest jeszcze jeden warunek – w nowej nazwie hali człon „Łuczniczka” musi zostać zachowany.

Zwycięzca będzie miał prawo do nadania nazwy hali oraz stworzenia logo. Uzyska też status sponsora tytularnego we wszystkich oficjalnych dokumentach i materiałach promocyjnych oraz będzie mógł korzystać z wizerunku hali do celów marketingowych. Oferty należy składać do 8 kwietnia.

Halę Łuczniczka oddano do użytku już siedemnaście lat temu. Wtedy był to jeden z najnowocześniejszych obiektów w kraju, który regularnie gościł m.in. najlepszych na świecie lekkoatletów czy siatkarzy. Wraz z wybudowaniem w Polsce wielu nowych hal Łuczniczka nieco straciła na ogólnokrajowym znaczeniu. Obecnie jest przede wszystkim areną zmagań siatkarzy Chemika i siatkarek Banku Pocztowego Pałacu, a także miejscem organizacji koncertów, targów i wystaw. W pobliżu znajdują się Artego Arena, lodowisko Torbyd i tor regatowy.

Hala Łuczniczka zmieni nazwę. Miasto szuka sponsora
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments