Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Hala Targowa zostanie otwarta. Trzeba przynieść rośliny

Dodano: 04.05.2023 | 17:32

Na zdjęciu: Hala Targowa została w ostatnich miesiącach wyremontowana.

Fot. Szymon Fiałkowski

Wkrótce będzie można zobaczyć, jak wygląda wyremontowana Hala Targowa. Mowa jednak o prezentacji, a nie o właściwym otwarciu.

Na razie nie wiadomo, kiedy hala zostanie otwarta dla klientów. Pierwotnie miało to nastąpić zimą, ale mamy już środek wiosny, a konkretów wciąż brakuje.

W czwartek, 4 maja właściciele poinformowali, że będzie można zobaczyć halę od środka. Taka możliwość pojawi się w sobotę, 13 maja. Trzeba jednak przynieść ze sobą roślinę.

– Chcielibyśmy zaaranżować przestrzeń hali wraz z Wami i wzbogacić ją o zielone rośliny, takie jak palmy i inne rośliny doniczkowe wolnostojące. Wystarczy, że 13 maja przyniesiesz rośliny do Hali Targowej, a w zamian oprowadzimy Cię tego dnia po nowej rzeczywistości! Zapewniamy, że Twoje rośliny będą traktowane z należytą starannością i umieszczone w wybranych przez Ciebie miejscach – zakomunikowała Hala Targowa.

Jakie restauracje w Hali Targowej?

W Hali Targowej znajdować się będzie kilkanaście restauracji. Kilka dni temu ogłoszono, że wśród najemców znajdzie się oferujący lody rzemieślnicze lokal I scream gelato.

Nadal nie wiadomo, co z handlem, który także był zapowiadany. Przed oddaniem lokalu przyszłemu operatorowi bydgoska Hala Targowa przeszła remont konserwatorski. Obecnie operator Net2B przygotowuje ją do otwarcia.

Hala Targowa zostanie otwarta. Trzeba przynieść rośliny
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Witas
Witas
28 dni temu

Jeżeli w środku nie będzie głównie tradycyjnych stoisk targowych ze świeżymi produktami to powinni zmienić nazwę na pasaż handlowy bo inaczej będą wprowadzać ludzi w błąd