Bydgoszcz
11C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h WNW
H 13 • L 10
13C
Sr
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
8C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaHelios świętuje piąte urodziny. I przygotował mnóstwo atrakcji!
bydgoszcz_5 urodziny kina helios_mat. promocyjne
12.01.2018 | 12:16

Helios świętuje piąte urodziny. I przygotował mnóstwo atrakcji!

Kino świętować będzie piąte urodziny w przyszły weekend.

Na zdjęciu: 20 i 21 stycznia, bilety będą kosztowały 17 złotych.

Fot. Materiały organizatora

Kino Helios w przyszły weekend świętować będzie swoje piąte urodziny.

Zarówno 20, jak i 21 stycznia (sobota i niedziela), bilety na wszystkie seanse kosztować będą 17 złotych. Zaplanowano także atrakcje, tak dla najmłodszych jak i dorosłych!

Dzieci w godzinach 10:00 – 17:00, będą mogły uczestniczyć w kąciku plastycznym, gdzie zaplanowano robienie masek z postaciami z bajek, malowanie twarzy, czy tworzenie i ozdabianie urodzinowych czapeczek. Ponadto przygotowano zabawy w formie quizu (trzeba będzie odgadnąć postać z filmu lub bajki, czy przeprowadzenie o pełnej godzinie koła fortuny z nagrodami oraz konkursów z wiedzy o bajkach i filmach dla dzieci.
Z kolei w godzinach 12:00 – 14:00 zaplanowano bal przebierańców, a tam wśród atrakcji będzie taniec wśród baniek mydlanych, a także zumba kids.

W godzinach 17:00 – 20:00 odbędzie się koło fortuny dla dorosłych. Wśród nagród są między innymi kosmetyki, vouchery do restauracji (NO1 Restaurant & Wine Bar), bony na zakupy do Galerii Pomorskiej, czy biżuteria.

Podczas piątych urodzin kina Helios będzie można również skosztować produktów firmy Stovit, która zaplanowała również przeprowadzenie akcji promocyjnych oraz wielkiego urodzinowego tortu.


Powiązane treści