Bydgoszcz
9C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 11 • L 7
15C
Pt
15C
Sob
16C
Nd
14C
Pon
15C
Wt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportHokej znowu na Torbydzie. BKS zagra z Nestą Toruń
BKS Bydgoszcz hokej
01.02.2018 | 09:35

Hokej znowu na Torbydzie. BKS zagra z Nestą Toruń

Można już kupować bilety!

Na zdjęciu: W pierwszym meczu na Torbydzie BKS zagrał z Mad Dogs Sopot.

Fot. SG

W najbliższy poniedziałek na Torbydzie odbędzie się mecz hokejowy. W towarzyskim spotkaniu Budowlany KS zmierzy się z  Nestą Toruń.

Styczniowy powrót ligowego hokeja do Bydgoszczy cieszył się ogromnym zainteresowaniem kibiców, którzy szybko wykupili wejściówki na mecz ligowy z Mad Dogs Sopot. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tęskniących za hokejem bydgoskich kibiców, z których tylko niewielka część mogła na żywo obejrzeć powrót ligowych rozgrywek do Bydgoszczy, serdecznie zapraszamy na mecz towarzyski z zespołem Nesty Toruń – poinformował w środę klub.  Nesta to aktualny mistrz toruńskiej ligi amatorskiej.

Dzień przed meczem na Torbydzie hokeiści BKS-u zakończą sezon zasadniczy II ligi meczem z Warsaw Capitals na Torwarze. Po dwóch ostatnich porażkach z Mad Dogs  (oprócz meczu na Torbydzie ulegli też 10:15 tydzień temu w Gdańsku) nieco skomplikowali swoją sytuację w tabeli i nawet zwycięstwo może nie dać im pierwszego miejsca na koniec fazy zasadniczej.

Początek meczu o godz. 20. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w biurze Budowlanego Klubu Sportowego na terenie obiektów CWZS Zawisza przy ul. Gdańskiej 163 (tel. 52 370 22 30).


Powiązane treści