Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Hokej znowu na Torbydzie. BKS zagra z Nestą Toruń

Dodano: 01.02.2018 | 09:35
BKS Bydgoszcz hokej

Można już kupować bilety!

Na zdjęciu: W pierwszym meczu na Torbydzie BKS zagrał z Mad Dogs Sopot.

Fot. SG

W najbliższy poniedziałek na Torbydzie odbędzie się mecz hokejowy. W towarzyskim spotkaniu Budowlany KS zmierzy się z  Nestą Toruń.

Styczniowy powrót ligowego hokeja do Bydgoszczy cieszył się ogromnym zainteresowaniem kibiców, którzy szybko wykupili wejściówki na mecz ligowy z Mad Dogs Sopot. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tęskniących za hokejem bydgoskich kibiców, z których tylko niewielka część mogła na żywo obejrzeć powrót ligowych rozgrywek do Bydgoszczy, serdecznie zapraszamy na mecz towarzyski z zespołem Nesty Toruń – poinformował w środę klub.  Nesta to aktualny mistrz toruńskiej ligi amatorskiej.

Dzień przed meczem na Torbydzie hokeiści BKS-u zakończą sezon zasadniczy II ligi meczem z Warsaw Capitals na Torwarze. Po dwóch ostatnich porażkach z Mad Dogs  (oprócz meczu na Torbydzie ulegli też 10:15 tydzień temu w Gdańsku) nieco skomplikowali swoją sytuację w tabeli i nawet zwycięstwo może nie dać im pierwszego miejsca na koniec fazy zasadniczej.

Początek meczu o godz. 20. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w biurze Budowlanego Klubu Sportowego na terenie obiektów CWZS Zawisza przy ul. Gdańskiej 163 (tel. 52 370 22 30).

Sebastian Torzewski