Impel nie dał szans. Pałac rozbity we własnej hali
Dodano: 11.12.2016 | 21:36Pałac uległ wrocławiankom 0:3.
Na zdjęciu: Pałacanki przegrały we własnej hali z Impelem Wrocław.
Fot. Jacek Gil
W niedzielnym meczu Orlen Ligi Pałac Bydgoszcz przegrał we własnej hali z Impelem Wrocław. Przyjezdne okazały się zdecydowanie lepsze od podopiecznych Adama Grabowskiego, zwłaszcza w końcówkach setów powiększając przewagę. Za tydzień bydgoszczanki, obecnie piąte w tabeli, zagrają w Dąbrowie Górniczej.
Pałac Bydgoszcz – Impel Wrocław 0:3 (19:25, 17:25, 14:25)
Pałac: Pleśnierowicz, Kuligowska, Śmieszek, Jagodzińska, Krzywicka, Misiuna, Nowakowska (libero) oraz Bałdyga, Maternia, Ziółkowska, Krawulska.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026


















