[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Industria zaprasza do teatru i filharmonii. Nowa akcja Grupy Moderator

Dodano: 17.01.2023 | 10:50

Na zdjęciu: Loftowy charakter i spójna architektura to oryginalne cechy inwestycji Industria bydgoskiego dewelopera Grupy Moderator.

Fot. mat. Grupa Moderator

Wyjątkowa oferta dla nowych mieszkańców osiedla Industria. Bydgoski deweloper Grupa Moderator przygotował kolejną akcję – po podpisaniu umowy na zakup nowego mieszkania otrzymasz bilety na wybrany przez siebie spektakl do Teatru Polskiego lub Filharmonii Pomorskiej.

Grupa Moderator od lat zmienia Bydgoszcz. Jej miastotwórcze działania powodują, że dawne budynki zyskują nowe życie, a nowe mieszkania wywołują pozytywne zmiany w otoczeniu. Obecnie bydgoski deweloper realizuje odważny projekt rewitalizacji pięciu hektarów w Śródmieściu – na terenach poprzemysłowych powstaje kompleks Industria.

Industria to jeden z elementów metamorfozy Bocianowa. Dzięki Gminnemu Programowi Rewitalizacji i zaangażowaniu prywatnego biznesu obszar bydgoskiego „Londynka” staje się modną przestrzenią do życia. Dalsze zmiany będą możliwe dzięki niedawnemu uchwaleniu planu zagospodarowania – zakłada on budowę nowych dróg, linii tramwajowej i stworzenie wygodnych połączeń pieszych: między innymi z Industrii na ulicę Gdańską.

Industria zaprasza do teatru i filharmonii. Nowa akcja Grupy Moderator

Loftowy charakter i spójna architektura to oryginalne cechy tej wyjątkowej inwestycji bydgoskiego dewelopera Grupy Moderator. Jest to przykład rewitalizacji terenów postindustrialnych: powstaną nie tylko nowe budynki, ale i relacje między mieszkańcami. Zyska na tym lokalny biznes i lokalne instytucje kultury.

Bydgoski deweloper Grupa Moderator z nową akcją

Industria to kompleks położony w Śródmieściu – w atrakcyjnej lokalizacji. Tu można spełnić swoje marzenie o życiu według idei miasta 15-minutowego: w pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, komunikacja miejska, parki, restauracje i instytucje kultury. To ich bliskość zainspirowała Grupę Moderator do akcji promocyjnej pn. Industria zaprasza do teatru. Industria zaprasza do filharmonii.

Bydgoski deweloper Grupa Moderator znany jest z nieszablonowych działań: organizuje Święto Ulicy Pomorskiej i spacery po Londynku oraz prowadzi akcje na najładniejsze dekoracje świąteczne. Poza tym wspiera lokalnych sportowców i twórców kultury. Industria tych ostatnich promuje kolejną akcją: klienci, którzy zakupią mieszkanie na osiedlu Industria, podczas podpisywania umowy dostaną bilet dla dwóch osób na wybrany przez siebie spektakl do Teatru Polskiego lub Filharmonii Pomorskiej.

Industria to nowy element bydgoskiego Bocianowa. To kompleks położony blisko cenionych instytucji kultury: Teatru Polskiego, czyli jednej z najważniejszych polskich scen oraz Filharmonii Pomorskiej, która świętuje 70-lecie istnienia. Nową akcją promujemy także bydgoską kulturę – podkreśla Adam Gudell, szef Grupy Moderator i pomysłodawca kampanii.

Industria zaprasza do teatru i filharmonii. Nowa akcja Grupy Moderator