Bydgoszcz
20C
Słonecznie
42% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H 20 • L 20
17C
Czw
14C
Pt
10C
Sob
14C
Nd
19C
Pon
Metropolia BydgoskaInowrocławBiznesInowrocławska Wystawa Gospodarcza: Możliwość zgłoszeń przedłużona do 5 maja
DSCF0064
22.04.2017 | 12:48

Inowrocławska Wystawa Gospodarcza: Możliwość zgłoszeń przedłużona do 5 maja

W związku z prośbami przedsiębiorców, Biuro Obsługi Inwestorów przedłuża terminy nadsyłania zgłoszeń na konkursy „5 na Start” i „Najlepszy Produkt Roku” oraz na samą wystawę do 5 maja.

Na zdjęciu: Woda mineralna "Inowrocławianka" była laureatką jednej z poprzednich edycji konkursu na "Najlepszy Produkt Roku".

Fot. Stanisław Gazda

Już od dwóch dekad inowrocławscy przedsiębiorcy reprezentujący zarówno małe przedsiębiorstwa jak i firmy o potencjale ogólnokrajowym czy światowym prezentują mieszkańcom Inowrocławia i okolic swoją ofertę. Jest to również doskonała okazja do integracji lokalnego środowiska biznesowego i budowania wśród mieszkańców lokalnego patriotyzmu gospodarczego.

Konkurs na Najlepszy Produkt Roku to szansa dla lokalnych przedsiębiorców na zaprezentowanie produktów i usług. Wśród laureatów poprzednich edycji znalazły się m.in. serki „Delicatto”, chleb „Talar”, woda „Inowrocławianka”, seria wyrobów „Nowe Smaki”, a ostatnio kontener samozaładowczy z telebimem.

Po raz drugi organizowany jest również konkurs skierowany do młodych przedsiębiorców (obecnych na rynku krócej niż 3 lata) – „5 na start”. Uczestnicy konkursu muszą przygotować plan marketingowy, który pomoże przedsiębiorcy wypromować oferowane produkty lub usługi.

Plan musi zakładać koszty nie wyższe niż 5 tysięcy złotych, ponieważ właśnie taka kwota na realizację działań promocyjnych czeka jako nagroda na zwycięzcę konkursu.
W konkursach mogą brać udział przedsiębiorcy z Inowrocławia i okolic. Nie muszą być uczestnikami Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej.

Powiązane treści