Interwencja strażaków na Wojska Polskiego. Ogień pojawił się w autobusie miejskim
Dodano: 11.06.2021 | 20:05Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło po godzinie 19:00.
Fot. nadesłane
W piątkowy wieczór strażacy interweniowali na ulicy Wojska Polskiego przy kładce. Zgłoszenie dotyczyło pojawienia się ognia w komorze silnika autobusu miejskiego.
Jak relacjonuje dyżurny komendy miejskiej państwowej straży pożarnej, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godzinie 19:19. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży – jeden z jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 1, a drugi ze Szkoły Podoficerskiej PSP. W autobusie marki Solbus, obsługującym linie nr 56 doszło do zapłonu w komorze silnika. Pożar okazał się niegroźny: nikt nie został poszkodowany – pasażerowie ewakuowali się z pojazdu przed przybyciem straży – a ogień nie wywołał większych szkód.
- Ster na Bydgoszcz 2026 za nami. ZOBACZCIE ZDJĘCIA - 22 czerwca 2026
- Co z ustawieniem repliki żurawia na Rybim Rynku? Mamy nowe informacje - 22 czerwca 2026
- Będzie kontynuacja dróg rowerowych wzdłuż Wyzwolenia i Kolbego. Ogłoszono przetargi - 22 czerwca 2026


















