Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 3 • L 2
4C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesJak działają największe firmy? Dowiesz się w Bydgoszczy
18.06.2016 | 05:04

Jak działają największe firmy? Dowiesz się w Bydgoszczy

Konferencja POLISHOPA Design Thinking Conference odbędzie się w dniach 22-25 czerwca.

Na zdjęciu: grafika wydarzenia

Fot. mat. prasowe

W dniach 22-25 czerwca w Bydgoszczy odbędzie się coroczna międzynarodowa konferencja POLISHOPA Design Thinking Conference. Uczestnicy będą mogli poznać metody, jakimi posługują się największe na świecie marki, takie jak Apple, IKEA, Shimano czy Nokia.

Podczas konferencji goście poznają założenia metody Design Thinking, która wspomaga proces projektowania nowych produktów i usług w oparciu o szczegółowe zrozumienie potrzeb odbiorcy ostatecznego. Metodę tę wykorzystują znane światowe marki jak Apple, SAP, IKEA, Shimano czy NOKIA. W ostatnich latach moda dotarła także do Polski.

Pierwsza konferencja POLISHOPA odbyła się trzy lata temu w Bydgoszczy, a każda z dotychczasowych edycji przyciągała nad Brdę około 250 uczestników. W dniach 22-25 czerwca w Operze Nova zgromadzą się przedstawiciele jednostek samorządów lokalnych, regionalnych i rządowych, a także środowiska biznesowe oraz eksperci i osoby zainteresowane metodą Desing Thinking. Wydarzenie podzielone będzie na dwie części: dwa dni wykładów (Revolution Day oraz Innovation Day) oraz dwa dni warsztatów (Challenge Days) skierowanych do tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pracy projektowej. Warsztaty poprowadzi zagraniczny gość, który jednocześnie będzie jednym z głównych prelegentów podczas części konferencyjnej. Po raz pierwszy udało się również zainteresować wydarzeniem prelegenta ze Stanów Zjednoczonych.

Konferencja została objęta patronatami honorowymi Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Stowarzyszenia TOP500 Innovators, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego.


Powiązane treści